Kamieninėmis ląstelėmis siekiama išgydyti vaikus sergančius cerebriniu paralyžiumi


Kamieninėmis ląstelėmis siekiama išgydyti vaikus sergančius cerebriniu paralyžiumi. Embrioninės/vaisiaus kamieninės ląstelės. Kaulų čiulpų kamieninės ląstelės. Cerebrinis paralyžius. Pirmasis sėkmingas pasveikimas cerebrinis paralyžius įveiktas? Mėnesius mokslininkai dirbo su 105 pacientais, sergančiais cerebriniu paralyžiumi. Literatūra.


Kas yra kamieninės ląstelės? Kuo juos ypatingos? Kamieniniu ląsteliu grupės: Kas yra cerebrinis paralyžius? Faktoriai, dėl kokios preižasties vaikai serga cerebliniu paralyžiu. Kamieninemis ląstelėmis stengiamsi išgydyti šią ligą.

Embrioninės/vaisiaus kamieninės ląstelės. 2. Virkštelės ir placentos kraujo kamieninės ląstelės. 3. Suaugusio organizmo kamieninės ląstelės.

Virkštelės kraujas – tai kraujas, išskirtas iš virkštelės po gimdymo. Daugelis virkštelės kraują laiko medicininėmis atliekomis, tačiau jis gali būti panaudotas pacientų imuninei sistemai regeneruoti ir sėkmingai panaudotas vaikų genetiniams, hematologiniams, neurologiniams, imunologiniams ir onkologiniams sutrikimams gydyti .

Kamieninėmis ląstelėmis siekiama išgydyti vaikų cerebrinį paralyžių.

Vienuolikos mėnesių Ryanui diagnozuotas cerebrinis paralyžius.2005 metų spalio 21 dieną Ryanui, pirmajam visame pasaulyje pacientui, sergančiam cerebriniu paralyžiumi, suleido virkštelės kraujo kamienines ląsteles. Šiandien jis geba ne tik vaikščioti, bet ir šnekėti. Ryanui jo paties virkštelės kraujo kamieninių ląstelių injekcija buvo atlikta Sakramente, Kalifornijos valstijoje. Jau po trijų mėnesių medikai fiksavo ženklius jo būklės pagerėjimus.

Klinikiniai tyrimai patvirtina – gydymas kamieninėmis ląstelėmis efektyvus.

6 mėnesius mokslininkai dirbo su 105 pacientais, sergančiais cerebriniu paralyžiumi.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1021 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (850 žodžiai)
  • Justina
  • Kamieninėmis ląstelėmis siekiama išgydyti vaikus sergančius cerebriniu paralyžiumi
    10 - 10 balsai (-ų)
Kamieninėmis ląstelėmis siekiama išgydyti vaikus sergančius cerebriniu paralyžiumi. (2016 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kamieninemis-lastelemis-siekiama-isgydyti-vaikus-sergancius-cerebriniu-paralyziumi.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 01:05
×