Kanceliarinių prekių rūšiavimas Objektinio programavimo kursinis darbas


Informatikos kursinis darbas.

Įvadas. Uždavinio analizė. Projektas ir paketas. Pradiniai duomenys. Rezultatų duomenys. Duomenų saugojimo struktūra /-os. Algoritmas. Kodo analizė. Klasių paskirtis ir struktūra. Klasių laukai ir inkapsuliacija. Interfeisai. Tarpklasiniai ryšiai paveldejimas ir kompozicija. Klasių konstruktoriai. Klasių metodai. Klasių metodų paskirtis ir tarpusavio ryšiai. Polimorfizmas metodų perkrova ir metodų užklotis. Situacijų valdymas rūšys ir būdai. Duomenų saudojimas kolekcijose (masyvuose). Darbas su failais skaitymas ir rašymas. Kolekcijos/masyvo užpildymas duomenimis iš pradinių duomenų failų. Naujų duomenų įdėjimas į kolekcijas ir duomenų failus. Duomenu rūšiavimas, paieška, filtravimas. Paieška. Filtravimas. Rūšiavimas. Išvados ir siūlymai.


Tikslas. Įsisavinti objektinio programavimo paradigmos ir Java programavimo kalbos specifiką, programuojant vientisą programą konkrečiam tikslui pasiekti.

Kodas sudėtas į paketą lt.kvk.grupe.pavarde_vardas paketo pavadinimas atitinka reikalavimuose nurodytas taisykles(visos mažosios, pirma pavardė, o po to vardas, grupės pavadinimas)

Į paketą lt.kvk.grupe.pavarde_vardas sudėtas ir kodas, ir visi reikalingi duomenų failai (paveiksliukai, pradiniai duomenys, kt.) paketo pavadinimas atitinka reikalavimuose nurodytas taisykles (visos mažosios, pirma pavardė, o po to vardas, grupės pavadinimas) ir projekto struktūroje atskirti išeities kodo failai nuo byte kodo failų

Į paketą lt.kvk.grupe.pavarde_vardas sudetas ir kodas ir visi reikalingi duomenų failai (paveiksliukai, pradiniai duomenys, kt.) paketo pavadinimas atitinka reikalavimuose nurodytas taisykles (visos mažosios, pirma pavardė, o po to vardas, grupės pavadinimas) ir projekto struktūroje atskirti išeities kodo failai nuo byte kodo failų. Projekte failai suskirstyti pagal paskirties grupes (pvz. paveiksliukai, duomenys, kodas)

Sukurtos bent trys klasės ir jos turi aiškiai apibrėžtas paskirtis bei ryšius, kurių bent viena skirta duomenų objektui aprašyti.

Sukurtos bent trys klasės ir jos turi aiškiai apibrėžtas paskirtis bei ryšius, kurių kelios skirtos duomenų objektams aprašyti ir tarpusavyje turi paveldėjimo ryšius.

Yra klase su private laukais ir tu lauku valdymo metodais („set-eriai“, „get-eriai“). Yra realizuotas sios klases lauku duomenu naudojimas kitose klasese.

Yra klase su private laukais ir tu lauku valdymo metodais („set-eriai“, „get-eriai“). Bent viename „set-eryje“ ar „get-eryje“ yra reiksmes patikrinimo kodas(pvz nepriskirti asmens kodo su raidemis) Yra realizuotas sios klases lauku duomenu naudojimas kitose klasese.

Yra klase su private laukais ir tu lauku valdymo metodais („set-eriai“, „get-eriai“). Visuose „set-eriuose“ ar „get-eriuose“ yra reiksmes patikrinimo kodas(pvz nepriskirti asmens kodo su raidemis) Yra realizuotas sios klases lauku duomenu naudojimas kitose klasese.

Yra sukurtas paveldėjimo ryšys tarp mažiausiai dviejų pačio studento sukurtų klasių. Kode tarp klasių yra kompozicijos ryšys.

Yra sukurtas paveldėjimo ryšys tarp mažiausiai dviejų pačio studento sukurtų klasių. Kode tarp klasių yra kompozicijos ryšys. Kompozicija ir paveldėjimas nesumaišyti pagal paskirtį ir yra tinkamai panaudoti.

Sukurti keli skirtingose klasėse konstruktoriai ir bent vienas jų netuščias ir yra konstruktoriai klasėse turinčiose paveldėjimo ryšį.

Vykdymo kodas suskirstytas metodais. Yra keli metodai su parametrais ir keli su grąžinamais rezultatais. Be reikalo nenaudojami globalūs kintamieji ir visuose metoduose tiksliai apibrėžti pradiniai duomenys ir grąžinami rezultatais

Yra panaudotas situacijų valdymas bent 2 budais ir bent 4 rusiu(ir privalomu ir neprivalomu apdoroti).

Yra panaudotas situacijų valdymas bent 2 budais ir bent 4 rusiu. Sukurtas ir panaudotas savas klaidos tipas.

 • Informatika Kursiniai darbai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Egle
 • 20 puslapių (2860 žodžių)
 • Kolegija
 • Informatikos kursiniai darbai
 • Microsoft Word 174 KB
 • Kanceliarinių prekių rūšiavimas Objektinio programavimo kursinis darbas
  10 - 7 balsai (-ų)
Kanceliarinių prekių rūšiavimas Objektinio programavimo kursinis darbas. (2016 m. Balandžio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/kanceliariniu-prekiu-rusiavimas-objektinio-programavimo-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:35