Kapitalo kaštai ir struktūra


Svertiniai kapitalo kastai. Vidutiniai svertiniai kapitalo kastai. Kapitalo kastai,kas tai. Kapitalo kaštai ir jo struktūra. Kapitalų kaštai ir struktūra?. Kkapitalo kastai. Kas yra kapitalo kaštai. Svertiniai kapitalo kastai tai. Kapitalo formavimas apima apimti struktura kastus. Kapitalo kaštų apskaičiavimas.

Kapitalo kaštai ir struktūra. Pradiniai duomenys. Svertinių kapitalo kaštų apskaičiavimas. Svertiniai kapitalo kaštai, mažėjant finansavimui iš akcinio kap. , ir nep. Pelno. Svertinių kapitalo kaštų kitimo grafinis vaizdavimas. Svertiniai kapitalo kaštai, mažėjant finansavimui iš akcinio kap. , ir nep. Pelno, kai tuo pat metu didėja palūkanų norma. Svertinių kapitalo kaštų kitimo grafinis vaizdavimas, kai kyla palūkanų norma. Išvados.

5 pav. , ir nep. Pelno, kai tuo pat metu didėja palūkanų norma kas p išnagrinėjus galimybes investuoti į atitinkamą projektą, buvo nustatyti svertiniai kaštai ir jų kitimas kintant investiciniams šaltiniams. Investavimas į projektą iš akcinio kapitalo ir nepaskirstyto pelno yra palankus įmonei. Jeigu investuojama mažiau iš vieno ar iš kito minėtų šaltinių, tai tenka skolintis, o tai didina svertinius kaštus, ką ir pastebime ir pav. Grafikuose. Jeigu skolos palūkanos dar ir nuosekliai didėja (6 pav) tai įmonė patiria dar didesnius svertinius kaštus ir tai yra dar labiau nenaudinga.

  • Microsoft Word 521 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (179 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kapitalo kaštai ir struktūra
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kapitalo kaštai ir struktūra. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kapitalo-kastai-ir-struktura.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:05
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo