Kapitalo struktūros analizė ir jos finansinės būklės prognozavimas Ab „Vilniaus baldai“


Įvadas. AB „Vilniaus Baldai“ charakteristika. AB „ Vilnius baldai“ kapitalo struktūros ir jos efektyvumo analizė. AB „ Vilniaus baldai“ kapitalo tendencijų analizė. AB „ Vilniaus baldai“ kapitalo struktūros analizė. AB „ Vilniaus baldai“ Pelno (nuostolio) ataskaitos tendencijų ir struktūros analizė. AB „ Vilniaus baldai“ kapitalo struktūros ir jos efektyvumo santykinių rodiklių analizė. AB „ Vilniaus baldai“ Akcijos balansinė vertė. AB „ Vilniaus baldai“ finansinės būklės prognozavimas. Finansinės būklės prognozavimas pagal prielaidas. Finansinės būklės prognozavimas, kai įsigyjamas turtas finansuojamas tik iš akcijų. Finansinės būklės prognozavimas, kai įsigyjamas turtas finansuojamas tik iš ilg. Paskolų. Akcijų balansinės vertės palyginimas. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas. Priedai.

2.Tiek horizontalioji tiek vertikalioji balanso rodiklių analizė parodė, kad įmonės padėtis gerėjo: sparčiai didėjo nuosavas kapitalas ir trumpalaikis turtas. Įmonė turėtų patikrinti sutartis su tiekėjais ir nustatyti kodėl kasmet didėjo skolos tiekėjams bei atsargų dydžiai ir ar tai nekenkia įmonei.

3.Pelno (nuostolio) ataskaitos horizontalioji bei vertikalioji analizė taip pat parodė vis gerėjančius įmonės rodiklius: didėjo įmonės bendrasis pelnas. Taip pat gerą įmonės būklę parodo kasmet didėjantis grynasis kapitalas.

4.Pardavimo ir investicijų pelningumo rodikliai vertinami teigiamai. Dauguma rodiklių visą analizuojamą laikotarpį didėjo. Labiausiai didėjo turto pelningumas.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 127 KB
  • 2014 m.
  • 32 puslapiai (7218 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantas
  • Kapitalo struktūros analizė ir jos finansinės būklės prognozavimas Ab „Vilniaus baldai“
    10 - 2 balsai (-ų)
Kapitalo struktūros analizė ir jos finansinės būklės prognozavimas Ab „Vilniaus baldai“. (2014 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/kapitalo-strukturos-analize-ir-jos-finansines-bukles-prognozavimas-ab-vilniaus-baldai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 00:08
×