Kardiologinės slaugos praktikos dienynas


Kardiologinės slaugos praktikos dienynas. Bendrosios praktikos slaugos programos studentams. Studento funkcijos ir pareigos slaugos klinikinės praktikos metu. Studentų praktika –. Studentų praktikos mokytojas mentorius. Sveikatos priežiūros personalas –. Bendrosios praktikos slaugytojas . Pirminė sveikatos priežiūra. Bendruomenės sveikatos priežiūros paslaugos. Bendruomenės slauga –. Slaugos poreikiai –. Slaugos procesas –. Slaugymo vertinimas –. Studentų praktikos tikslai ir uždaviniai. Bendrosios praktikos slauga , kardiologinė slauga. Studento vardas , Studento kardiologinės slaugos praktikos vertinimas. Atliktų procedūrų sąrašas. Paciento asmens higiena. Praktikos mokytojo parašas. Praktikos mokytojo slaugytojo pastabos. Paciento vertinimo forma. Gyvybinių veiklų vertinimas. Ligonio slaugos poreikiai pagal Maslow hierarchijos piramidę. Slaugos diagnozė Tikslas.


Kardiologinės slaugos dienynas toliau skirtas bendrosios praktikos slaugytojo programos 2 kurso studentams, kurie kardiologinės slaugos praktiką atlieka klinikinėje aplinkoje.

Aptarti kartu su praktikos mokytoju (slaugytoju) bei vyr. slaugytoju-slaugos administratoriumi mokymosi galimybes ir tikslus praktikos vietoje,

Susipažinti su įstaigos vidaus tvarkos ir darbo taisyklėmis praktikos vietoje,

Išsiaiškinti kur galima laikyti darbo ir (ar) individualią aprangą bei kitas reikalingas priemones praktikos metu.

Pirmosios pagalbos priemonių laikymo vietą ir savo atsakomybę, vaidmenį įvykio metu.

Jei studentas patiria sunkumų ar problemų siekiant numatytų rezultatų, susitikimo metu su studentu, praktikos mokytoju ir praktikos vadovu išsiaiškinamos esamos problemos bei priežastys ir sudaromas planas toms problemoms spręsti.

Kardiologinės slaugos praktikos vertinimas vyksta praktikos pabaigoje dalyvaujant studentui ir praktikos mokytojui, kuris įvertina atliktą praktiką ir pasirašo, su vertinumu supažindinama skyriaus vyr. slaugytojas-slaugos administratorius. Esant reikalui, kardiologinės slaugos praktikos vertinime gali dalyvauti praktikos vadovas (teorijos dėstytojas).

6. Studentas – asmuo, studijuojantis aukštojoje mokykloje pagal studijų programą.

8. Sveikatos priežiūros personalas – asmenys, dirbantys asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros srityje.

13. Bendruomenės slauga – tai slaugos paslaugų teikimas asmenims ar jų grupėms bendruomenėje;

17. Slaugymo vertinimas – tai slaugymo rezultatų vertinimas: būdas veiklos efektyvumui, paciento būklei įvertinti;

Susipažinti su slaugytojo darbo organizavimu, planavimu, dokumentacijos pildymo taisyklėmis, su higienos normos reikalavimais, procedūromis, instrukcijomis būtinomis slaugytojo darbe (MN 28:2011, HN 47:2011).

Slaugytojo ir paciento, jo šeimos narių, įstatyminių atstovų bendravimas, etika ir deontologija, paslapties saugojimas ir kiti su informacija susieti klausimai;

Studento pasisveikinimas ir prisistatymas pacientui, Studentas kalba aiškiai ir klausimus pateikia suprantamai pacientui (ar jo artimiesiems).

Studento darbo apranga, tvarkingumas (ar darbo rūbai tvarkingi, ar tinkamas apavas, ar plaukai tvarkingai sušukuoti, ar laikosi higienos taisyklių (nagai trumpai kirpti, nelakuoti) kt.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1586 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zivile
  • Kardiologinės slaugos praktikos dienynas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kardiologinės slaugos praktikos dienynas. (2019 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kardiologines-slaugos-praktikos-dienynas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 10:19
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo