Karių uniformos dėvėjimas viešumoje


Beretės dėvėjimas. Kaip uzsidėti berete. Lietuvos kariuomenes beretes. Lietuvos kariuomenė + referatas. Lietuvos kariuomenes uniformos devejimo taisykles. Uniformos devejimo principai.

Įvadas. Teisės dėvėti kario uniformą suteikimas, taisyklės ir nešiojimo reikalavimai. Karių, tarnaujančių kareivinių režimo tarnyboje, išleidimo iš karinės teritorijos tvarka. Pagrindiniai kario etikos principai ir elgesys ne tarnybos metu. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Ne paslaptis, kad Lietuvos kariuomenėje yra karių, kuriuos sugundė kariuomenėje esanti uniforma, skiriamieji ženklai, antsiuvai. Laikui bėgant, karys užsitarnauja berete, uniforma, tačiau gatvėje karį retai pamatysi. Atėję į tarnybą kariai užsivelka uniformą, o išeidami vėl nusivelka. Kario uniforma nėra kombinezonas, kaip, tarkim, kokio fabriko darbininko, kuris atėjęs prie staklių lenda į savo darbinius drabužius, o išeidamas iš gamyklos vėl persirengia.

Taigi, kodėl karys ilgai svajojęs užsidėti uniformą, gavęs proga tuo nepasinaudoja ir viešumoje stengiasi rengtis civiliniais rūbais?

Šiame darbe nagrinėjama ši problema ir pateikiami siūlymai, kaip šią situaciją pakeisti ir karius motyvuoti dėvėti uniformą ne tik tarnybos metu, bet ir po jos. Nagrinėjant temą naudojamasi Kariuomenės drausmės statutu, Lietuvos karių etikos kodeksu, Administraciniu teisės pažeidimo kodeksu, Uniformos dėvėjimo taisyklėmis ir kitais teisės aktais.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (1665 žodžiai)
  • Linas
  • Karių uniformos dėvėjimas viešumoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Karių uniformos dėvėjimas viešumoje. (2014 m. Sausio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kariu-uniformos-devejimas-viesumoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 02:45
×