Karjeros planavimo mokykloje veiklos išplėstinis planas


Karjeros planavimas mokykloje. Projektas. Vilnius. Tikslas –padėti mokiniams išsiaiškinti būsimos karjeros nauda. Uždaviniai. Įvairios diskusijos. Profesinio informavimo metodai. Profesinių reiškinių stebėjimas (darbo aplinkos tyrimai. Rugsėjo mėnesis. Lavinti mokinių vaizduotę ir kūrybingumą. Spalio mėnesis. Tikslai. Lapkričio mėnesis. Tikslas Sužinoti kokios yra profesijos. Tikslas Daugiau sužinoti apie profesijas. „Mano profesija“. Pokalbis Savęs pažinimas ir teigiamas vertinimas. Tikslas Mokiniai atsiskleis iš savo geriausios pusės. Konkursas“Man geriausiai sekasi. “. “Kas yra patyčios”. Aptarimas. Tikslas Supažindinti mokinius. Pokalbis, kur galima įgyti profesiją arba toliau mokytis. Tikslas Padėti mokiniams pasirinkti profesiją Rezultatai Diskusijų metu. Motyvacinio laiško rašymas Tikslas Teisingai išmokti parašyti motyvacinį laišką. Užsiėmimas Gyvenimo CV supažindinimas ir jo rašymas.

Tikslas –padėti mokiniams išsiaiškinti būsimos karjeros nauda, supažindinti su darbo pasauliu, padėti pažinti save.

Išvykos į įmones, kitas mokymo įstaigas, ekskursijos, parodos.

Tai atskleidžia mokinių kūrybiškumą, suteikia progą jiems pasireikšti.

Tikslas: Daugiau sužinoti apie profesijas. Rezultatai: Sudominti mokinius įvairiomis profesijomis. : Lietuvių kalbos mokytoja.

Tikslas: Supažindinti mokinius , kur galima įgyti profesiją Rezultatai: Mokiniai daugiau sužinojo kur galima įgyti profesiją Koordinuoja: Lietuvių kalbos mokytoja.

Tikslas: Padėti mokiniams pasirinkti profesiją Rezultatai: Diskusijų metu, profesinio problemų sprendimo metodų principu padedama mokiniams pasirinkti profesiją Koordinuoja: Lietuvių kalbos mokytojai.

Motyvacinio laiško rašymas Tikslas: Teisingai išmokti parašyti motyvacinį laišką, Rezultatai: Geras laiškas tai žmogaus sėkmė susirasti darbą ir įstoti į norimas studijas. Koordinuoja: Lietuvių kalbos mokytoja.

Užsiėmimas: Gyvenimo CV supažindinimas ir jo rašymas. Tikslas: Supažindinti mokinius kas tai yra Europass CV forma. Rezultatai: Mokiniai susipažino ir patys pildė savo Europass CV forma.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 584 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (377 žodžiai)
  • Kolegija
  • Natalija
  • Karjeros planavimo mokykloje veiklos išplėstinis planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Karjeros planavimo mokykloje veiklos išplėstinis planas. (2014 m. Lapkričio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/karjeros-planavimo-mokykloje-veiklos-isplestinis-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 21:41
×