Karjeros samprata konspektas


Karjeros samprata konspektas. Kaip kito karjeros samprata per pastaruosius 20 metų? Apibūdinkite karjeros sprendimo priėmimo proceso etapus. Apibūdinkite save. Kas yra karjeros misija. Kokie yra pagrindiniai tikslų formulavimo principai? Apibūdinkite D. E. Superio pakopinės profesinės raidos modelį. Kokie yra pagrindiniai laiko ir veiklos planavimo principai? Kokias laiko planavimo technikas žinote ir realiai taikote?


Kaip kito karjeros samprata per pastaruosius 20 metų? Kaip jūs apibūdintumėte karjerą, remdamasis savo turimomis žiniomis, patirtimi ir vertybėmis?

Apibūdinkite save, remdamasis E.Scheino karjeros inkarų teorija. Kurie “inkarai” jums labiausiai tinka, kurie yra nepriimtini? Paslauga / pasišventimas.

Apibūdinkite karjeros sprendimo priėmimo proceso etapus. Iliustruokite juos savo asmeniniu pavyzdžiu, kuomet teko priimti rimtą karjeros sprendimą (pvz., renkantis studijas arba darbą).

Apibūdinkite sprendimo priėmimo stilius. Koks sprendimo priėmimo stilius dominuoja jūsų gyvenime? Pateikite pavyzdžių.

Kas yra karjeros misija, o kas – vizija? Kokią reikšmę šios dvi kategorijos turi žmogui planuojant karjerą? MISIJA – asmens paskirtis, tai, dėl ko jis gyvena. suteikia veiklai prasmę leidžia išryškinti stipriąsias asmens puses padeda surasti savo vietą tarp kitų atlieka asmens vizitinės kortelės funkciją informuoja apie jo paskirtį kitus asmenis ir organizacijas.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (321 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tautvydas
  • Karjeros samprata konspektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Karjeros samprata konspektas . (2017 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/karjeros-samprata-konspektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 14:03
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo