Karjeros valdymas (2)


Prioritetinė gyvenimo sritis. Karjerai svarbios asmenybės ypatumai bei sąsajos su karjera. Darbo paieškos strategija. Karjeros perspektyvų analizė. Individualus karjeros planas artimiausiems 3 metam. Išvados. Naudota literatūra.


Esu kūrybiška asmenybė, man patinka eksperimentuoti. Mėgstu piešti, seniau norėjau eiti į dailės mokyklą, bet tam trūko lėšų. Mėgstu bendrauti su žmonėmis, teirautis ko jiems trūksta.Jaučiu , kad mano misija yra susijusi su kūryba, menu bei šeima.

Taigi, mano svajonė – būti visažiste. Kadangi Druskininkuose nėra tokios specialybės kurią galėčiau studijuoti, pasirinkau pardavimų vadybą. Baigus šią specialybę planuoju stoti mokintis į kosmetologiją arba lankyti visažistės kursus. Vėliau įsteigti savo saloną ir jam vadovauti. Tai yra mano vizija.

1.1. Mano misija ir vizija man sukelia geras emocijas. Aš galėčiau ilgai kalbėti apie savo viziją. Man patinka plauoti savo ateities planus, dalintis jais su savo artimaisiais, iš jų pasisemti naujų idėjų savo planams.

1.2. Mano vizija ir misija dera tarpusavyje, nes mano svajonė apie tai, kad noriu tapti visažiste yra beveik tas pats kaip menas, kūryba.

1.3. Mano dabartinis gyvenimas yra tik trupūtį atitinka mano misija. Šiuo metu mano darbas yra tikrai ne kūribiškas, tačiau mano darbe tasip pat pareikalaujama naujų idėjų, kuris yra sisijęs su kūrybiškumu, kiekvieną dieną bandau padaryti savo darbe ne rutiniška.

1.4. Šiuo metu mano dabartinis gyvenimas neveda prie mano vizijos, nes tam reikėtų daug laiko ir lėšų, nes šiuo metu mokinuosi ir dirbu. Bet baigus šiuos mokslus, planuoju stoti į kitus, kurie ir sies mano viziją.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1240 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasa
  • Karjeros valdymas (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Karjeros valdymas (2). (2017 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/karjeros-valdymas-2.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 01 d. 08:16
×
146 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo