Karjeros valdymas


Mano asmenybės bruožai. Mano sprendimų priėmimo stilius. Mano fizinės galimybės. Savarankiško darbo užduotis. Mano suvoktos galimybės darbo rinkoje. Mano suvoktos galimybių darbo rinkoje kaitos tendencijos. Mano gyvenimo ir karjeros vizija. Mano konceptualūs ilgalaikiai karjeros tikslai. Mano konceptualūs trumpalaikiai karjeros tikslai. Trys mano pasirinktos karjeros kryptys prioriteto tvarka. Kryptis profesija , specializacija , darbas. Pasirinkta karjeros kryptis nr. Mano pageidaujami darbdaviai ar darbo vietos susikūrimo perspektyvos. Mano konkrečios veiklos karjeros tikslai. Karjeros tikslų pasiekimo kriterijai. Mano suvoktas kompetencijų trūkumas siekiant karjeros tikslų. Mano mokymosi planas. Mokymosi būdas , forma , metodas. 1 metai. Mano laisvalaikio planas. Gyvenimo vaidmenų derinimo planas. Mano karjeros plano atnaujinami principai.


Sąžiningumą ir nuoširdumą aš apibrėžiu kaip tiesos sakymą, nemelavimą. Drąsą aš apibrėžiu kaip norą ir siekį elgtis sąžiningai, teisingai, nepaisant baimės ar sunkumų. Suvokimas, tai kas ir kodėl esamuoju momentu su manimi vyksta. Dosnumas tai noras padėti kitiems.

Dirbti vienam man patinka nes už padarytas klaidas pats atsakai ir nereikia nieko kaltinti. Konstruoti daiktus yra vienas iš smagiausiu dalyku nes neveikianti daiktą galima padaryti veikiančiu. Šiais laikais naudotis kompiuteriu yra privalumas, tai padeda efektyviau pildyti dokumentaciją.

Mano sprendimų priėmimo stilius: Priimti sprendimo iš karto negalima, reikia pagalvoti nuo ko pradėti pirmiausiai ir atsižvelgti į padarinius, išanalizuoti esamą situaciją.

Pavyzdys: darbdavys tau sako sutaisyti mašinos langą, tada tu pirmiausiai pasižiūri kaip reikia išardyti duris, kad saugiai galėtum išimti langą. Tada išsiardęs jį išsemi ir žiūri ką reikia pakeisti. Todėl kiekvienoje darbo situacijoje tu turi mastyti ir nepadaryti klaidu kad nereiktu papildomai eikvoti laiko.

Mano fizinės galimybės: Mano fizinės galimybės yra plačios - augau kaime tad ir sunkaus darbo nebijau, taip pat esu ištvermingas - ką pasako tą galiu padaryti.

  • Vadyba Konspektas
  • Microsoft Word 38 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1049 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tomas
  • Karjeros valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Karjeros valdymas . (2017 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/karjeros-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:05
×