Karjeros valstybės tarnautojų priėmimas į valstybės tarnybą


Teisės referatas. Darbo tikslas. Darbo objektas. Darbo uždaviniai. Karjeros valstybės tarnautojų priėmimas. Dokumentai , kurie yra reikalingi konkursui. Ne anksčiau negu po 3 darbo dienų ir ne vėliau kaip po 14 kalendorinių dienų po konkurso pabaigos. Į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priima.


Darbe norime atskleisti kas yra valstybės tarnautojas, karjeros valstybės tarnautojas. Kokia yra tvarka priimant karjeros valstybės tarnautojus į valstybės tarnybą, reikalavimai, kokie dokumentai yra reikalingi konkursui, kaip sudaroma konkurso komisija ir kaip yra vykdomas konkursas.

Darbo tikslas: Išnagrinėti karjeros valstybės tarnautojų priėmimą į valstybės tarnybą.

Darbo objektas: Karjeros valstybės tarnautojų priėmimo ypatumai.

Darbo uždaviniai:

Išnagrinėti karjeros valstybės tarnautojų priėmimą konkurso tvarka ypatumus;

Išnagrinėti karjeros valstybės tarnautojų priėmimą be konkurso ypatumus.

Nuo 2002m. liepos 1d. įsigaliojusioje Valstybės tarnybos įstatymo redakcijoje įtvirtinta nuostata nereikalauti iš pretendento turėti valstybės tarnybos stažą, nebent taip būtų nustatyta kituose įstatymuose. Tai savaime suprantama ir logiška norma, nes baigę aukštąsias mokyklas studentai neturi jokios galimybės tokį stažą įgyti, nors iki minėto Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimo, kol nebuvo tokio draudimo, skelbiant konkursus į valstybės tarnybą neretai būdavo nurodoma ir sąlyga turėti atitinkamą valstybės tarnautojo stažą. Mano nuomone, yra gerai, kad šioje srityje nėra reikalaujama valstybės tarnybos stažo, jeigu kiti įstatymai nereikalauja kitaip, nes ypatingai studentams yra sunku surasti teisinį darbą, o valstybės tarnyba yra puiki galimybė pradėti savo karjerą kaip valstybės tarnautojas.

Dokumentai, kurie yra reikalingi konkursui

  • Teisė Referatai
  • 2015 m.
  • Jurate
  • 8 puslapiai (1265 žodžiai)
  • Universitetas
  • Teisės referatai
  • Microsoft Word 25 KB
  • Karjeros valstybės tarnautojų priėmimas į valstybės tarnybą
    10 - 3 balsai (-ų)
Karjeros valstybės tarnautojų priėmimas į valstybės tarnybą. (2015 m. Kovo 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/karjeros-valstybes-tarnautoju-priemimas-i-valstybes-tarnyba.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 21:40