Karjeros vizija ir strategija


Konceptualūs ilgalaikiai karjeros tikslai. Veslo tikslai ir uzdaviniai karjeros.

Įvadas. Kajeros vizija. Profesinės karjeros vizijos samprata. Biurokratinės ir šiuolaikinės karjeros vizijos sampratos skirtumai. Karjeros viziją lemiantys veiksniai. Karjeros tikslai. Konceptualūs ir operaciniai karjeros tikslai. Trumpalaikiai ir ilgalaikiai tikslai. Ilgalaikiai ir trumpalaikiai konceptualūs tikslai. Ilgalaikiai ir trumpalaikiai operaciniai tikslai. Neryžtingumas keliant tikslus.Karjeros strategijos. Išvados. Literatūra.

Šio referato tikslas –informuoti apie karjeros vizijas, strategijas ir tikslus.

Uždaviniai:

1.Sužinoti kaip tinkamai susikurti karjeros viziją. Karjeros vizija sparčiai kintančioje visuomenėje. Karjeros viziją lemiantys veiksniai.

2.Gebėti tinkamai užsibrėžti savo karjeros tikslą, kaip rasti tinkamiausius būdus tai pasiekti kuo greičiau, kaip tinkamai sukoncentruoti pastangas ir būti ryžtingam, veiksmus nukreipti tinkama linkme. Tikslų skirstymas.

3.Susikurti karjeros strategiją, kaip susikurti aplinką kurioje galite ir norite dirbti, pasitikėti savimi siekiant tikslo. Darbo paieškos strategijos.

Žinant visus šiuos trijuose punktuose išvardintus aspektus, karjeros planavimas, bus nuoseklus ir tikslingas procesas, įgyvendinantis asmens tolimesnius planus.

Metodai – informacija vadovėliuose, knygose.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (2589 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karjeros vizija ir strategija
    10 - 3 balsai (-ų)
Karjeros vizija ir strategija. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/karjeros-vizija-ir-strategija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 22:43
×