Karjeros vizija, tikslai ir strategijos


Karjeros tikslai. Mano karjeros vizija. Mano karjeros tikslai. Mano karjeros tikslas. Karjeros sprendimai mano gyvenime rasinys. Konceptualus karjeros tikslai. Mano karjeros vizija rašinys. Karjeros tikslas. Karjera diplominis darbas. Mano gyvenimo ir karjeros vizija.

Vadybos referatas. Įvadas. Karjeros vizija. Karjeros tikslai. Karjeros strategija. Išvados. Literatūra.


Planuojant savo karjerą būtina išsikelti ir konceptualius ir operatyvinius karjeros tikslus. Tai yra svarbu net ir suvokiant, kad karjeros tikslai ir strategijos keičiasi susidūrus su naujomis aplinkybėmis, galimybėmis, ar apribojimais. Formuojant karjeros strategijas būtina įvertinti, kokių išteklių mums reikės, ar užteks to, ką turime ar galime susikurti patys, ar reikės išorinės pagalbos. Jei taip, kaip mes jos gausime ir kaip panaudosime? Šiame etape labai svarbu objektyviai įvertinti savo galimybes,

Karjeros tikslų turėjimas paprastai įpareigoja priimti ne vieną bet daugelį konkretesnių sprendimų dėl mokymosi ir darbinių patirčių įgijimo ir vystymo, bei rasti tinkamą balansą tarp karjeros ir laisvalaikio pasirinkimų. Taigi turėdami karjeros tikslus ir strategijas galime pereiti prie kitos stadijos – konkretaus karjeros sprendimo išsikeltų karjeros tikslų ir pasirinktų strategijų kontekste.

Čia labai svarbu suprasti, kodėl turime priimti sprendimą: ar situacija verčia, ar patys ko nors labai trokštame, ar tiesiog jaučiame, kad yra nebloga galimybė. Šiame etape nemažiau svarbu išsiaiškinti sąlygas, kuriomis teks labai rizikuoti, ar sprendimo priėmimo aplinka yra pakankamai stabili ir prognozuojama.

  • Vadyba Referatai
  • 2012 m.
  • Lukas
  • 11 puslapių (2336 žodžiai)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 16 KB
  • Karjeros vizija, tikslai ir strategijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Karjeros vizija, tikslai ir strategijos. (2012 m. Gruodžio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/karjeros-vizija-tikslai-ir-strategijos.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 13:52