Karjerų grupės


Ekonomikos skaidrės. Karjerų grupės. Karjerų grupės apie kurias kalbėsime. Viešbučiai ir turizmas Maisto pramonė Statyba ir architektūra Žemdirbystė Finansai Prekyba Verslas. Viešbučiai ir turizmas. Per paskutinius kelis dešimtmečius įvyko dideli pokyčiai turizmo srityje. Maisto pramonė. Maisto pramonė - pramonės šaka, užsiimanti maisto (tiek pusgaminių, tiek gaminių) gamyba. Statyba ir architektūra. Atlieka statybos ir. Žemdirbystė. Žemdirbystė tai – javų, daržovių. Galimos karjeros biomedicinos mokslų studijų sritis agronomija. Finansai. Finansai – terminas, apibrėžiantis metodus. Studijuoti galima- Marijampolėj. Prekyba. Prekyba – bendrąja. Verslas, vadyba ir administravimas. Vadyba nagrinėja organizacijų. Informacinės technologijos. Informacinės technologijos - tai veiklos sritis. Ačiu už demesi.


Viešbučiai ir turizmas Maisto pramonė Statyba ir architektūra Žemdirbystė Finansai Prekyba Verslas, vadyba ir administravimas Informacinės technologijos.

Žemdirbystė tai – javų, daržovių, sraigių, triušių, galvijų, avių, kiaulių, bičių – auginimas-prižiūrėjimas. Žemės dirbimas, sejimas. Žolės pjovimas, džiovinimas, siloso rulonavimas, sauso šieno rulonavimas.

Studijuoti galima- Kaune, Naujiuosiuose Elmininkuose, Joniškėlyje, Perloje- Varėnos sen., Vilniuje ir kituose Lietuvos žemdirbystės institutuose.

Finansai – terminas, apibrėžiantis metodus, kuriais asmenys ar organizacijos įgyja, sukaupia, kontroliuoja ir naudoja piniginius išteklius per laikotarpį, įvertinant patiriamą riziką.

  • Ekonomika Skaidrės
  • 2014 m.
  • Kajus12345
  • 13 puslapių (340 žodžių)
  • Ekonomikos skaidrės
  • MS PowerPoint 699 KB
  • Karjerų grupės
    10 - 3 balsai (-ų)
Karjerų grupės. (2014 m. Birželio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/karjeru-grupes.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 21:40