Karo veiksmai Europoje


Karo veiksmai Europoje. 1939-1941m. Apklausa. Sąvokos. Datos. Asmenybės. Tikslai. Karinių blokų susikūrimas. Vokietijos,italijos okupuotos teritorijos iki 2 pas. karo. Namų darbai.


Kaip sovietizacijos metu pakeistas Lietuvos politinis ir ekonominis gyvenimas?

Nota 2.Sovietizacija 3.Teroras 4.Aneksija 5.Pirmoji sovietinė okupacija 6.Ultimatumas.

A.Merkys J.Paleckis V.Krėvė – Mickevičius J.Urbšys V.Molotovas J .Ribentropas.

Išnagrinėk rašytinį šaltinį. Sovietinio istorijos vadovėlio ištrauka Vakarų valstybių valdantiesiems sluoksniams nuolaidžiaujant, fašistinė Vokietija sukėlė Antrąjį pasaulinį karą, užgrobė dauge lį Europos valstybių, o po to klastingai užpuolė TSRS. Kovodami prieš Tarybų Sąjungą, hitlerininkai turėjo laikinų pranašumų: Vo kietijos ekonomika ir visas gyvenimas buvo militarizuoti. Ji ilgai ruošėsi grobikiškam karui ir turėjo kariavimo Vakaruose patirties; turėjo moderniausių ginklų ir kariuomenės, kuri buvo iš anksto sutelkta pasienio rajonuose. Fašistinei Vokietijai priklausė beveik visos Vakarų Europos kariniai ir ekonominiai ištekliai. Raudonajai armijai karo pradžioje pirmiausia nesisekė todėl, kad priešas už puolė staiga. Pirmuosiuose mūšiuose tarybinė kariuomenė nete - ko daug karių, karinės technikos ir ginklų, žuvo tūkstančiai rau - donarmiečių, vadų ir politinių darbuotojų. Priešas ilgą laiką turė - jo daugiau gyvosios jėgos ir kovos priemonių. TSRS istorija X–XI klasei. – Kaunas, Šviesa, 1975, p. 3.

Nurodo Antrojo pasaulinio karo kilimo priežastis ir būdingiausius bruožus. Nusako kariaujančių valstybių tikslus.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3243 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (583 žodžiai)
  • Kamile
  • Karo veiksmai Europoje
    10 - 8 balsai (-ų)
Karo veiksmai Europoje. (2016 m. Vasario 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/karo-veiksmai-europoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 06:15
×