Karšto klijavimo presai


Struktūra , hidraulinė sistema , stūmokliai , plokštelės , šildymo sistema , valdymo pultas. Hidraulinė Sistema. Stumokliai.


Besivystančios rinkos sąlygomis sėkmingai dirbanti Lietuvos baldų ir medienos apdirbimo pramonė visą laiką sprendžia uždavinius kaip sėkmingai naudoti medienosresursus ir ateityje. Todėl nuolat tenka ieškoti būdų kaip kompleksiškai perdirbtimedienos žaliavas. Turint tokį tikslą, tenka intensyvinti gamybą, modernizuoti įmones,geriau organizuojant jų valdymą.

Daugiau negu šimtą metų vienintelės žinotos ir ribotai naudotos medienos plokštės buvo lukštas ir klijuota fanera. Drožlių ir plaušų plokštės tapo kokybiškai naujomis medžiagomis, atnešusiomis į medienos pramonę labai daug naujų ir reikšmingų technologinių permainų. Kartu su jomis į šią pramonę įsiveržė didžiojichemija (sintetiniai klijai), elektronika, informatika. Pramonėje išnyko anksčiau buvusi riba tarp popieriaus ir kitų medienos produktų gamybos, atsirado sąlygos kompleksiškam, racionalesniam medienos žaliavų panaudojimui. Dabar medienos plokščių gamyba vyksta didelio našumo nepertraukiamo veikimo linijose, o ši pramonė reikalauja ypač didelių investicijų.

Lietuvoje iš viso gaminamos tik keturios medienos plokščių rūšys: vienos paskirties drožlių plokštės („Klaipėdos mediena“ ir “Girių bizonas“), vienos paskirties kietosios plaušo plokštės („Grigiškės“)ir izoliacinės plaušo plokštės (“SCA Packaging“).

Klijavimas – sudėtingas procesas, kurio efektyvumą lemia daugelis veiksnių:drėgmė, aplinkos ir klijuojamų paviršių temperatūra, cheminė sudėtis, slėgis,naudojami įrengimai. Klijavimui taip pat yra svarbu ir tai, kas yra klijuojama. Yra pateikiamos tokios klijavimo grupės.

  • Microsoft Word 275 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1084 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eimantas
  • Karšto klijavimo presai
    10 - 2 balsai (-ų)
Karšto klijavimo presai . (2020 m. Birželio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/karsto-klijavimo-presai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 08 d. 02:12
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo