Kartų bendravimo ypatumai


Kartų bendravimo ypatumai. Apie bendravimą tarp kartų?. Mes. Seneliai. Jaunimo bendravimo ypatumai. Tėvų ir vaikų bendravimo ypatumai. Patarimai tėvams. Senelių bendravimo ypatumai.

Bendravimas su kitomis kartomis leidžia mums pamatyti savo istoriją visą – tokią, kokia iš tikrųjų yra. Žinodami praeitį, geriau matome „pilną vaizdą“ – kas mums svarbu, kokiomis vertybėmis remiasi mūsų gyvenimas. Net sunkiomis valandėlėmis atsakymas gali glūdėti visai šalia – šeimos istorijoje. Prisiminę savo tėvus, senelius, prosenelius, dėdes ir tetas, tikrai rasime įkvėpimo šaltinių, gražių istorijų ir pavyzdžių, kuriais norime sekti.

Dauguma senelių yra senovinių pažiurų ( Pvz. anksti grįžti namo, valgyti daug, kad augtum didelis ir sveikas, daug mokytis, visada klausyti viresnių už save.) Anūkai visada myli senelius, nes seneliai daugiausiai būna dosniausi per gimtadienius, Kalėdas. Jie vieninteliai per kalėdas ant eglutės vietoje žaisliuku, pakabina saldainius.

  • MS PowerPoint 388 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (473 žodžiai)
  • Arūnas
  • Kartų bendravimo ypatumai
    10 - 4 balsai (-ų)
Kartų bendravimo ypatumai. (2014 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kartu-bendravimo-ypatumai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 07 d. 11:40
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo