Kas iš tėvų paveldėta


Rašinys kas iš tėvų paveldėta. Rasinys kas paveldeta is tevu. Kas is tevu paveldeta rasinys. Kas paveldeta is tevu. Rasinys apie teva. Kas iš tėvų paveldėto. Rasinys ka as paveldejau is savo tevu. Tik tevo kakta rasinys. Ka paveldejau is tevu. Ka paveldejau is tevu rasinys.

Vos gimus vaikui žmonės iškart pradeda šnekėti, kad tai tėvo vaikas ar motinos. Tačiau jie na visada pataiko. Juk po kiek laiko vaiko bruožai pasikeičia. Ir visa tai yra labai sudėtinga išspręsti. Man buvo panašiai, nes vieni sakydavo, kad aš tėvo vaikas ir į jį labai panaši, o kiti jog į mamą. Aš manau, kad esu paveldėjusi ir tėvo, ir motinos bruožų. Tarkim, mano akys yra kaip motinos, o kakta tėvo.

Tačiau jie na visada pataiko.

Man buvo panašiai, nes vieni sakydavo, kad aš tėvo vaikas ir į jį labai panaši, o kiti jog į mamą. Daugumą savo veido bruožų aš esu paveldėjusi iš motinos. Bet juk galima būti panašiu į motiną ir į tėvą. Manyje galima rasti visko ppo truputį. Kartais mėgstu pagalvoti, iš ko paveldėjau kai kuriuos gabumus. Pavyzdžiui, aš mėgstu įvairius rankdarbius. Siūti, tai tikriausiai paveldėta iš močiutės, kuri be galo tai mėgsta. Savo gerumą paveldėjau iš tėvo, o griežtumą ir tvarkingumą iš motinos. Labai įdomu pagalvoti ką esu paveldėjusi iš tėvų. Atkreipiu dėmesį į kai kurio iš tėvų elgesi, tai kartais pamatau save, kaip aš kai kuriomis gyvenimo situacijomis algiuosi.

Turbūt daugiausia savo veido bruožų esu paveldėjusi iš motinos, o charakterį iš tėvo. Manau, labai svarbu yra turėti savo tėvų bruožų. Nors kartais tėvai ir patys pagalvoja, į ką aš panaši. Tai nuspręsti yra labai sunku. Nuo pat mažens visi pradeda spelioti, į ką panašus vaikas, bet jis su lig metais keičiasi.

  • Biologija Rašinys
  • Microsoft Word 3 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (216 žodžiai)
  • Kas iš tėvų paveldėta
    10 - 1 balsai (-ų)
Kas iš tėvų paveldėta. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-is-tevu-paveldeta.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 19:54
×