Kas lemia stojišką laikyseną grėsmės akivaizdoje?


Kas lemia stojiška žmogaus laikysena grėsmės akivaizdoje. Stojiska zmogaus laikysena. Stojiška žmogaus laikysena grėsmės akivaizdoje. Stojiska laikysena kas tai. Kas lemia stojiska zmogaus laikysena gresmes akivaizdoje?. Kas lemia tvirta zmogaus laikysena gresmes akivaizdoje. Kas lemia zmogaus stojiska laikysena. Kas lemia stojiska zmogaus laikysena gresmes akivaizdoj. Kas lemia stojišką laikyseną grėsmės akivaizdoje?“. Kas lemia stojiska zmogaus laikysena.

Kas lemia stojišką žmogaus laikyseną grėsmės akivaizdoje? Autoriai. Objektas. Problema. Pagr. Mintis. Teiginiai.

Lakui bėgant žmonija vis susiduria su įvairiomis krizėmis ir sunkumais, tokiais kaip karai, revoliucijos ar įprastos santvarkos pasikeitimai, kurie ne tik gali radikaliai pakeisti gyvenimą ir kasdienybę, tačiau ir skatina žmogų ieškoti būdo, kaip tai ramiai ir tvirtai, pakeliant visus iššūkius, pergyventi. Tai buvo būdinga ir XX a. viduryje, kai Europą buvo sukrėtęs antrasis pasaulinis karas, dauguma žmonių prarado savo namus ir artimuosius, vykko tėmimai į Sibiro lagerius, kur žuvo milijonai ištremtųjų,o Lietuva praranda nepriklausomybę. Todėl žmonės rėmėsi dvasine stiprybe ir vertybėmis, tokiomis kaip kovingumas, patriotizmas, gyvenimo prasmės įvertinimas ir tikslo turėjimas. Visa tai atsispindi ir to meto literatūroje.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (603 žodžiai)
  • Mokykla
  • Andriulis
  • Kas lemia stojišką laikyseną grėsmės akivaizdoje?
    9.3 - 9 balsai (-ų)
Kas lemia stojišką laikyseną grėsmės akivaizdoje?. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-lemia-stojiska-laikysena-gresmes-akivaizdoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:54
×