Kas man trukdo suprasti kitą žmogų?


Kodel taip sunku suprasti kita. Kodėl svarbu suprasti kita. Ar lengva suprasti kita zmogu rasinys. Ar lengva suprasti kita zmogu. Suprasti zmogu. Ar istoriniai filmai padeda suprasti istoriją. Kaip suprasti zmogu. Kaip perprasti žmogų. Ar sunku suprasti kita zmogu?. Ar reikia stengtis suprasti kita? lietuviu rasinys.

Kas man trukdo suprasti kitą žmogų? Viena didžiausių šiuolaikinės visuomenės problemų (taip pat ir mano ) yra nemokėjimas išklausyti ir suprasti. Tai gali lemti daugelis veiksnių, kuriuos ir stengsiuos paminėti šiame darbe.

Viena didžiausių šiuolaikinės visuomenės problemų (taip pat ir mano ) yra nemokėjimas išklausyti ir suprasti.

Tarpusavio supratimui labai didelę įtaką daro kitas žmogus. Dažnai bendraudamas aš atsižvelgiu į tokius aspektus kaip somatika (ūgis,sudėjimas), žmogaus fiziologija (kvėpavimas, prakaitas, paraudimas), funkciniai ypatumai (laikysena), mimika gestai ir pantomimika, išvaizda (papuošalai)-materialine būsena, charakteris, kalbėjimo maniera.

Kalbėdamas su kitu mažiau pažystamu asmeniu aš bandau jį tarsi išnagrinėti, išsiaiškinti jo charakterio savybes ir dažnai atsitinka taip, kad ko mes laukiame, tikimės- tas savybes ir randame kitame žmoguje. Būna ir taip, kad naujas žmogus panašus į seniau pažinotą žmogų iš išorės, tai mes pradedame automatiškai galvoti, kad ir jų charakteriai vienodi.

Dažnai būna ir taip, kad dėl bendravimo nesklandumų, kurie dažnai trukdo suprasti kitą asmenį, esu kaltas pats. Tai labai pasireiškia, kai bendrauju su aukštesnį rangą turinčiu žmogumi. Aš negaliu jo tinkamai išklausyti, nes jo tarsi bijau, jaučiu nepilnavertiškumo kompleksą, stengiuosi įtikti, nes jis gali įtakoti mano ateitį. Pasitaiko ir atvirkščiai, pas mane atėjusį asmenį su žemesniu rangu aš pats ignoruoju, jam nurodinėju ir nekreipiu dėmesio į jo nuomonę.

žmonėms yra įgimtas pavydo jausmas, aš taip pat neišimtis, todėl atėjus asmeniu turinčiam tai ko aš neturiu, skiriu savo dėmesį savo trūkumams, o ne jo sakomoms mintims. Visi nori būti kuo tobulesni ir dėl šios priežasties į pranašesnį asmenį aš imu žiūrėti kaip į konkurentą, o ne pašnekovą.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (859 žodžiai)
  • Larisa
  • Kas man trukdo suprasti kitą žmogų?
    10 - 3 balsai (-ų)
Kas man trukdo suprasti kitą žmogų?. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-man-trukdo-suprasti-kita-zmogu.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 07:58
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo