Kas man yra vertybės rašinys


Mano vertybes rasinys. Vertybe draugai. Dvasines vertybes rasinys. Kas yra vertybes rasinys. Mano gyvenimo vertybes ir siekiai. Rasiniai apie dvasines vertybes. Dvasines vertybes literaturoje. Draugu dvasinis rysys rasinys. Mano vertybiu skydas rasinys. Mano gyvenimo verty.

Kas man yra vertybės?

Vertybė.. Kiekvienas šį žodį supranta savaip. Vieniems vertybė yra pinigai, draugai, Dievas.. Manau, vertybes reiktų suskirtyti į laiptelius, atsirnkti, kas tau svarbu, kas nelabai.

Visi save gerbiantys žmonės sutiktų, kad jų didžiausia ir aukščiausia vertybė jiems yra šeima. Ji apjungia kitas jai giminiškas vertybes kaip meilė, pasitikėjimas, užuojauta, parama. Buvimas su savo šeima suteikia tikrą pilnatvę, jautiesi toks, drįsčiau pasakyti, stiprus. Dėl šeimos padaryčiau labai daug. Tai lyg ir „skolos atidavimas“ Auščiausiąjai Jėgai, juk ji suteikė galimybę būti su savo šeima, jausti gyvenimo pilnatvę.

Lipu laipteliu žemyn. Jau iš toli girdžiu draugų juoką. Taip, kita man didžiausia vertybė : draugai. Juk be jų gyvenimas būtų tiesiog nebemielas. Draugai įgyvendina mano didžiausią norą :šypsotis. Be viso to būčiau aš ne aš, būtinybė dieną sutikti ir palydėti su šypsena. O tam ir reikalingi TIKRI draugai. Padėti, užjausti, prajuokinti.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (580 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tmonika
  • Kas man yra vertybės rašinys
    10 - 3 balsai (-ų)
Kas man yra vertybės rašinys. (2013 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-man-yra-vertybes-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 06:11
×