Kas, pasak Aristotelio yra laimė?


Įvadas. Aristotelis. „Aukso vidurys“. Laimė aukščiausia žmogaus veikla. Būdai pasiekti laimę. Išoriniai veiksniai. Kaip geriausiai gyventi ir pasiekti laimę? Išvados. Literatūros sąrašas.


Pasirinkusi šią temą, Kas, pasak Aristotelio yra laimė? Bandysiu susipažinti su akademinio teksto rašymo principais ir išmokti juos taikyti praktikoje. Laimė labai svarbus dalykas kiekvieno iš mūsų gyvenime, todėl ši tema labai aktuali man. Kiekvienas žmogus ieško laimės, tačiau ne kiekvienas ją suranda. Panagrinėkime, o kaip Aristotelis suprato ir vertino laimę žmogaus gyvenime. Pažvelkime, kokia laimės samprata buvo prieš daugelį metų ir kaip ją apibūdina graikų filosofas, tyrinėtojas – Aristotelis.

Aristotelis visą laiką bando pasakyti, kad nėra konkrečios priemonės pasiekti laimei. Jeigu norime turėti orientyrą, kaip pasiekti laimę, Aristotelis rekomenduoja paklausti gero žmogaus. Iš tiesų yra daugybė būdų, kuriuos galima išbandyti, bet nereiškia, kad jie pasiteisins. Tiks pats žmogus, gali susikurti sau laimę. Turime klysti ir bandyti gyvenimą, kad pagaliau suprastume, ko reikia, kad galėtume pasiekti tikslą. Be abejo, žmogui tai nėra lengva. Mes esame linkę greičiau pasiduoti, nei kovoti. Dažniau naudojamės kitų sukurtomis schemomis, kurios iš tikrųjų nepadeda, bet labai retai sugebame patys kovoti už savo laimę.

Vienas iš vertingiausių yra dorybės suvokimas ir aiškinimas, kuriuo ir pagrindžiamas žmonių gerumas.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1995 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rasa
  • Kas, pasak Aristotelio yra laimė?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kas, pasak Aristotelio yra laimė? . (2017 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-pasak-aristotelio-yra-laime.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 00:27
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo