Kas tai yra didžioji literatūra? Kodėl avangardiniai tekstai yra didžioji literatūra?


Kas yra didzioji literatura. Avangardinis kurinys. Literturinis rasinys is radausko. Didziosios literatura. Kas tas avangardinis tekstas?. Avangardiniai binkio. Koks yra siuolaikinis jaunimas skaidres. Avangardinis kas tai. Literatura kas tai?. Didzioji literatura rasinys.

Kas tai yra didžioji literatūra? Kodėl avangardiniai tekstai yra didžioji literatūra?

Didžioji literatūra ,tai daug apmastymų sukeliantys žodžiai, kiekvienam žmogui šie žodžiai sukelia vis kitokias mintis. Aš pasistengsiu įrodyti ,kad avangardiniai kūriniai yra didžioji literatūra. Pasiremsiu dviejais rašytojais ,tai yra kaziu binkiu ir jonu meku.

Pradedant, didžioji literatūra turi būti neįprasta. Kaip jono mekao eilėrašyje "aš nieko negyvenau". Skaitytojai perskaičius jono meko kūrinį, pamato visiškai neįprastą pasaulio suvokimą, palyginti su tradicine arba realistine literatūra. Iškart iškyla daug klausimų ir įvairių minčių apie gyvenimą. Didžioji literatūra turi mus pastumti iš rutinos bėgių, kad netaptume nesavarankiškai galvojančiomis butybėmis. Jono meko kūrybai būdingas skeptiškas kartais net pesimisti¬nis požiūris į žmogaus prigimtį ir jo būtį. Rašytojo personažo likimas įnoringas, linkęs apvilti jo lūkesčius. Kurinys nori užduoti mums klausimą. Ar aš nuspipelniau čia būti? Taip pat didžioji literatūra turi būti skirta ne tik suaugusiems. Kaip kazio binkio poemoje.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (279 žodžiai)
  • Justas
  • Kas tai yra didžioji literatūra? Kodėl avangardiniai tekstai yra didžioji literatūra?
    10 - 3 balsai (-ų)
Kas tai yra didžioji literatūra? Kodėl avangardiniai tekstai yra didžioji literatūra?. (2012 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-tai-yra-didzioji-literatura-kodel-avangardiniai-tekstai-yra-didzioji-literatura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 22:19
×