Kas yra fantastinė literatūra?


Fantastines literaturos bruozai. Fantastinis rasinys. Fantastinė literatūra kalbejimas. Kas yra literatūra. Kas yra fantastines knygos. Haris poteris ir išminties akmuo recenzijos rasinys. Kas yra fantastinė knygą tai. Fantastinis literaturinis rasinys. Fantastine literatura 2010 kalbejimas. Grozines literaturos ekranizavimas pagal haris poteris ir isminties knyga.

Kas yra fantastinė literatūra?

Mokslininkai teigia kad fantastinė literatūra perteikia naujas įdėjas, žmonijos ateities hipotezės. Fantastinėje literatūroje dominuoje kitos planetos,o laikas – ateitis,skaitytojas tiki kažkiomis vizijomis,kurios atrodo tikroviškos.

Turbūt nė vienas kitas literatūrinis žanras nesulaukia tiek audringų ir prieštaringų vertinimų, kaip fantastinis romanas. Vieni jį dievina, kiti vadina menkaverčiu skaitalu, tinkamu nebent paaugliško amžiaus auditorijai. Keisčiausia, kad nemaža dalis skeptikų prisipažįsta neskaitę nė vieno panašaus kūrinio.

„haris poteris

Iki garsiosios istorijos apie jaunąjį burtininką harį poterį ir jo kovą su berniuko tėvus nužudžiusiu tamsos lordu voldemortu britų rašytoja rowling gyveno skurdžiame būste be elektros su puodeliu arbatos kūrė fantastinę istoriją vaikams.

Viskas pasikeitė 1997 m. , kai pasirodė pirmoji jos knyga „haris poteris ir išminties akmuo“.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (427 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aurimas
  • Kas yra fantastinė literatūra?
    10 - 1 balsai (-ų)
Kas yra fantastinė literatūra?. (2012 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-yra-fantastine-literatura.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 21:07
×