Kas yra grožis?


Kas yra grozis literaturoje. Kas yra grozis rasinys.

Įvadas. Kas yra grožis? Žmogaus grožis. Dailymail. co. uk tyrimas. Grožis seniau. Grožis dabar. Grožio peilis“. Žiaurus grožis 7 skausmingos ir mirtinos grožio procedūros. Grožis filosofų akimis. Išvados. Naudota literatūra.

Visais laikais grožis buvo suprantamas skirtingai, ypač moterų. Per visą žmonijos istoriją gražia moterimi buvo laikoma tiek stora, tiek plona, tiek balta lyg popierius oda, tiek itin įdegusi, tiek su storais antakiais, tiek išvis be jų.

Mūsų referato tikslas yra parodyti, kad grožio standartai gali būti labai žiaurūs ir mados klyksmų vaikymasis gali turėti begalę neigiamų pasekmių bei parodyti, jog natūralus grožis visada išliks svarbiausiu ir gražiausiu.

Visų pirma išsiaiškinkime, kas tai yra grožis. Moksliškai jį apibrėžiant: tai yra kažkokio daikto savybė, sukelianti subjektyvų estetinio malonumo ir pasitenkinimo jausmą.

Tačiau jei žmogus gražus išoriškai, tai dar nereiškia, kad jis bus gražus ir savo vidumi. Vidinio grožio sąvoka apibūdina teigiamas asmens savybes, kurios nėra matomos išoriškai. Gražiomis vidinėmis savybėmis gali būti jausmingumas, jautrumas, nuoširdumas, išmintis, kūrybingumas ir dar daug kitų. Šios savybės kitaip nei išorinis grožis yra itin svarbios tada, kai žmogųne tik matome, bet ir su juo bendraujame.

Šiandieniame pasaulyje itin sureikšminamas išorinis grožis. Jis daro didžiulę įtaką žmonėms. Jie, jei yra nepatrauklūs ir neatitinkantys to meto grožio standartų, dažniausiai būna nuvertinami ir diskriminuojami. Tačiau buvimas itin gražiu toli gražu nėra gyvenimą lengvinanti sąlyga. Lyg modeliai ar kino žvaigždės atrodantys asmenys dažnai stereotipiškai yra vertinami kaip ne itin protingi bei nuolat susiduria su pavydu ir apkalbomis. Kaži, kas geriau: būti diskriminuojamu ir nuvertinamu ar nuolat stovėti ant apkalbų pjedestalo?

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1407 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Kas yra grožis?
    10 - 10 balsai (-ų)
Kas yra grožis?. (2015 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-yra-grozis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 17:31
×