Kas yra kompiuterinė leidyba


Kas yra kompiuterinė leidyba. Kompiuterio atsiradimas. Kompiuterio atsiradimas XX. Autorius paprastai perduoda leidyklai įrašytą į laikmeną elektroninį rankraštį. Elektroniniai leidiniai. Naujausios informacinės ir komunikacinės technologijos. Elektroninių leidinių rengimas, kaupimas ir pateikimas taip pat vadinamas kompiuterine arba elektronine leidyba. Pirmasis kompiuterinis žurnalas. Pirmasis kompiuterinis žurnalas. Kaip peržiūrėti eletronines knygas? Leidėjai norėdami būti. Išvados. Kompiuerinė leidyba tai. Klausimai. Kas yra kompiuterinė leidyba? Įvardykite 3 elektroninius leidinius.

Kompiuerinė leidyba tai procesas, kai knygoms leidžiant naudojama kompiuerinė iranga. Taip knygas leisti yra lengviau, patogiau ir greičiau. Taip pat internete galima rasti įvairių leidinių (žurnalų, laikraščių, e. knygų), kurias galima perskaityti ir atsisiųsti nemokamai.

Kas yra kompiuterinė leidyba? Įvardykite 3 elektroninius leidinius. Kokia aparatine įranga galima peržiūrėti e.knygas?

  • MS PowerPoint 6606 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (226 žodžiai)
  • Gabrielė
  • Kas yra kompiuterinė leidyba
    10 - 3 balsai (-ų)
Kas yra kompiuterinė leidyba. (2014 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-yra-kompiuterine-leidyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 14:41
×