Kas yra sąžinė


Sazine kas tai. Kas yra sąžinė?. Sazine savoka. Sazine tai. Kas tai yra sazine. Rasiniai apie sazine. Sazine kas tai?. Sazine moralinio tobulejimo paskata. Darbai sazines tema. Sažinė kas tai yra.

Tikriausiai nėra pasaulyje žmogaus kuris prieš arba po tam tikrų savo veiksmų, nebūtų girdėjęs savo sąžinės. Kas tas tylus išminčius glūdintis mumyse? Sąžinės sąvoką bene aiškiausiai biblijos enciklopediniame žodyne išreiškė erikas niustremas: „ sąžinė – tai žmogaus sielos suvokimas, jog ji susieta su tokiu jos pripažintu moralės įstatymu, kuris nepaperkamai liudija žmogaus viduje, pritaria arba smerkia, kuris sako, kas teisinga ir kas neteisinga. “.

Kas tas tylus išminčius glūdintis mumyse? Sąžinės sąvoką bene aiškiausiai biblijos enciklopediniame žodyne išreiškė erikas niustremas: sąžinė – tai žmogaus sielos suvokimas, jog ji susieta su tokiu jos pripažintu moralės įstatymu, kuris nepaperkamai liudija žmogaus viduje, pritaria arba smerkia, kuris sako, kas teisinga ir kas neteisinga. ( biblejskij slovar ). Tačiau vis dėl to ar gali toks abstraktus dalykas kaip sąžinė būti apibūdintas vos pora sakinių? Ar dar gyva sąžinės sąvoka sumaterialėjusiame ir vertybes praradusiame pasaulyje? Ar visada galime pasitikėti vidinio advokato o kartu ir teisėjo balsu?.

Jau pirmieji pasaulio filosofai susimąstė apie sąžinės paskirtį ir reik

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (548 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linejka
  • Kas yra sąžinė
    10 - 1 balsai (-ų)
Kas yra sąžinė. (2011 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-yra-sazine.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 22:15
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo