Kas yra visuotinė ataskaitų iniciatyva?


Kas yra visuotinė ataskaitų iniciatyva global reporting initiative.

Visuotinė ataskaitų iniciatyva (GRI) yra pirmaujanti organizacija tvarumo srityje. Visuotinė ataskaitų iniciatyva skatina tvarumo ataskaitų naudojimą kaip būdą, kad organizacijos taptų tvarios ir prisidėtų prie tvaraus vystymosi.

Tvarumo ataskaitoje yra paskelbta ataskaita apie ekonominę, aplinkos apsaugos ir socialinį poveikį, kurį sukelia įmonės ar organizacijos savo kasdienėje veikloje.

Visuotinės ataskaitos iniciatyvos misija yra padaryti tvarumą atskaitomybės standartais taikomą visoms įmonėms bei organizacijoms. Jos pagrindas yra ataskaitų sistema.

Struktūra, kuri apima ataskaitos nurodymus, sektoriaus vadovavimą ir kitus išteklius, įgalina didesnį organizacinį aiškumą ir atsakingumą. Tai gali padidinti tarpininkų pasitikėjimą organizacijomis. Tūkstančiai įvairių dydžių organizacijų ir sektorių, naudoja visuotinės ataskaitų iniciatyvos struktūrą, kad suprastų ir praneštų jų tvarumo atlikimą.

Visuotinė ataskaitų iniciatyva yra tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, su tinklu pagrįsta struktūra. Jos veikla apima tūkstančius specialistų ir organizacijų daugelyje apygardų sektoriuose ir regionuose. Sistema yra išvystyta bendradarbiaujant su ekspertais, tarptautinėmis darbo grupėmis, suinteresuotų šalių dalyvavimu, kurios padeda sistemą padaryti prieinamą visoms organizacijoms.

  • Ekologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (746 žodžiai)
  • Žymantė
  • Kas yra visuotinė ataskaitų iniciatyva?
    10 - 7 balsai (-ų)
Kas yra visuotinė ataskaitų iniciatyva?. (2015 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-yra-visuotine-ataskaitu-iniciatyva.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 08:34
×