Kas žmogaus gyvenimą daro prasmingu


Kas daro zmogaus gyvenima prasminga. Kada zmogaus gyvenimas prasmingas. Koki gyvenima galima vadinti prasmingu. Kas zmogaus gyvenima daro prasminga. Prasmingas darbas. Kas daro gyvenima prasminga rasinys. Kas daro gyvenima prasminga. Kokie dalykai daro zmogaus gyvenima prasmingesni. Kada zmogaus gyvenimas prasmingas rasinys. Atmintis zmogaus gyvenima daro prasminga.

Kas žmogaus gyvenimą daro prasmingą? Gyvenimo prasmė priklauso nuo žmogaus vidinių ir nuo išorinių gyvenimo sąlygų.

Mes visi dažnai susiduriam su klausimu – kas žmogaus gyvenimą daro prasmingą? Kiekvienas žmogus turi pasirinkimo laisvę: ar ieškoti to kas gali mūsų gyvenimą padaryti prasmingą, ar tiesiog susitaikyti su likimu ir laukti kol gyvenimas pats toks pasidarys. Tačiau iš tiesų norint surasti gyvenime prasmę, ignoruoti ir pasikliauti likimu būtų klaidingas pasirinkimas.

Dažnai teigiama, jog gyvenimo prasmė ir laimė yra neatsiejami dalykai. Laimingas nori būti kiekvienas - ir suaugęs, ir vaikas. Kaip negalima atskirti žmogaus proto nuo jausmų, taip ir laimė nuo prasmės yra sunkiai atsiejamos. Šį motyvą plačiai yra ištyrinėjęs ir garsus pasaulyje filosofas Viktoras Emilis Franklis. Franklis teigia jog „Žmogaus gyvenimą prasmingą ir laimingą iš esmės daro tie patys dalykai – pirmiausia aktyvi, kūrybiška veikla ir apčiuopiami jos rezultatai.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (455 žodžiai)
  • Mokykla
  • Agnutea22
  • Kas žmogaus gyvenimą daro prasmingu
    10 - 1 balsai (-ų)
Kas žmogaus gyvenimą daro prasmingu. (2013 m. Spalio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kas-zmogaus-gyvenima-daro-prasmingu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 10:06
×