Kasdieninių išlaidų planavimas skaidrės


Kasdieninių išlaidų planavimas. Įvadas. Išlaidų kontroliavimas. Kaip sudaryti savo šeimos biudžetą? Kaip suskaičiuoti savo nuolatines išlaidas? Išlaidų sudarymo žurnalas. Analizuojame savo išlaidas. Būsimas išlaidas galima skirstyti taip. Nuolatinių ir kintamųjų išlaidų pavyzdžiai. Kaip žmonės taupo? Kaip mažinti išlaidas? Programėlės, kurios padės suprasti, kur dingsta pinigai. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Darbo tikslas: Išsiaiškinti, kaip reikia taisyklingai planuoti savo kasdienių išlaidų leidimą, kad tai taptų ne vienadienis eksperimentas, bet visą gyvenimą trunkantis įprotis. Darbo uždaviniai: Išmokti kontroliuoti kasdienes išlaidas. Neleisti pinigams valdyti mūsų. Išmokti leisti pinigus saviems poreikiams, o ne laikiniems troškimams.

Nuolatinės nekintamos išlaidos Pirma išlaidų grupė – nuolatinės ir nekintamos išlaidos, t. y., visada vienodos kiekvieno mėnesio išlaidos. nuolatinės kintamos išlaidos Toliau skaičiuosime tokias išlaidas, kurių atsiranda kiekvieną mėnesį. Tačiau jų dydis gali keistis.

Nekintamosios: Būsto nuomos išlaidos, transporto išlaidos, įvairūs abonementiniai mokesčiai, vaikų ugdymo išlaidos, vaikų maitinimo išlaidos, komunalinės paslaugos, maistas, telefonas, automobilio draudimas. Kintamosios: išlaidos maistui, išlaidos prekėms ir paslaugoms, įprastai būsto priežiūrai, mokestis už telefoną, įvairios asmeninės išlaidos, drabužiai ir asmeninės higienos daiktai, maitinimasis kavinėse ir restoranuose, namų apyvokos daiktai, laisvalaikis, transportas (benzinas), įvairios smulkmenos.

Taisyti batus, o ne pirkti naujus. Adyti drabužius arba pritaikyti panaudotus daiktus „antram gyvenimui“. Pirkdami maisto produktus, palyginti produktų kainas – ne skirtingų pakuočių, tačiau pardavėjo nurodomas kainas už to paties produkto litrą ar kilogramą. Maisto produktų nepalikite šaldytuve likimo valiai, kadangi nesugalvojate, kaip juos tinkamai ir gardžiai paruošti. Impulsyviai nepirkite naujų daiktų. Išmokite derėtis su prekybininku.

  • MS PowerPoint 1581 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (579 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Kasdieninių išlaidų planavimas skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Kasdieninių išlaidų planavimas skaidrės. (2017 m. Birželio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/kasdieniniu-islaidu-planavimas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 20:29
×