Kaspinuočiai aprašymas


Augimo zona. Makštis vagina . Kiaušidė. Meliso liaukos. Kodėl platųjį kaspinuotį priskiriame plyšiaburnių būriui 12. Paaiškinkite plačiojo kaspinuočio vystymosi schemą. Proglotidas su kiaušinėliais patenka į vandenį. Lervą apgaubia apvalkalas su blakstienėlėmis – susidaro koracidija. Išėjusią iš kiaušinėlio koracidiją praryja ciklopas. pirminis tarpinis šeimininkas . Ciklopo žarnoje susidaro procerkoidas. Kokių organų sistemų neturi kaspinuočiai Virškinimo , kraujotakos , kvėpavimo. Kaip maistas patenka į kaspinuočio strobulę kūną ? Pinocitozės ir difuzijos būdu. Kokia kaspinuočio šalinimo sistema Protonefridinio tipo. Kokia kaspinuočių nervų sistema Sudaryta iš dviejų ganglijų , šoninių kamienų , komisūrų , ir išsibarsčiusių jutiminių nervinių ląstelių. Kaspinuočiai – hermafroditai. Ką tai reiškia Tame pačiame narelyje – vyriški ir moteriški lytiniai organai. Apibūdinkite jautinio kaspinuočio strobilę kūną . Iki 10 metrų ilgio , turi ~ 1000 proglotidų. Kodėl jautinis kaspinuotis priskiriamas siurbtukinių būriui ? Skolekse turi 4 siurbtukus. Augimo zona. Kokia jautinio kaspinuočio lytinių organų sandara Sėklidės. Trynio liaukos maišas . Makštis. Paaiškinkite jautinio kaspinuočio vystymosi schemą. Jautinio kaspinuočio proglotidai su fekalijomis ( iš žmogaus žarnyno ) patenka ant žolės. Kuo skiriasi kiaulinio kaspinuočio skoleksas nuo jautinio kaspinuočio skolekso Kiaulinio kaspinuočio skolekse be 4 siurbtukų yra kabliukų vainikas. Kas yra galutinis definityvinis jautinio ir kiaulinio kaspinuočių Žmogus. Organizmas , kuriame kaspinuočiai dauginasi lytiškai. Kas yra tarpiniai jautinio ir kiaulinio kaspinuočių Jautinio kaspinuočio – galvijai , kiaulinio kaspinuočio – kiaulės. Kaip jautinis kaspinuotis prisitaikęs prie parazitinio gyvenimo būdo ● Gyvena bedeguoninėje aplinkoje.

Karpio žarnyne procerkoidas prasiskverbia į kraujagysles ir su krauju nunešamas į raumenis, kuriuose virsta 1,5 cm. ilgio plerocerkoidu.

Patekęs į žmogaus žarnyną (definityvinį – galutinį šeimininką) plerocerkoidas botrijomis prisitvirtina prie žarnos sienelės ir ima augti.

Kas sukelia ligą difilobotriozę ?

Raguočiai užsikrečia suėdę proglotidą, kur galvijų skrandyje iš kiaušinėlių išsirita šešiakablės onkosferos, kurios pro žarnų gleivinę įsiskverbia į kraujagysles ir su krauju patenka į raumenis, širdį, kepenis, plaučius.

Galvijo raumenyse onkosferos numeta kabliukus ir virsta finomis (viriais). Viris – baltos spalvos, miežio grūdo dydžio, kurio viduje formuojasi kaspinuočio išvirkščia galvutė (skoleksas).

suvalgęs silpnai termiškai apdorotos galvijų mėsos, apsikrečia jautiniu kaspinuočiu. Fina patenka į žmogaus žarnyną. Virio galvutė išsiverčia, keturi siurbtukai įsikimba į žarnos sienelę ir pradeda dalytis.

Žmogus, raguočiai, kiaulės, triušiai, avys. Jų organuose, turinčiuose serozinę dangą (kepenyse, smegenyse, širdyje) susidaro iki 12 kilogramų echinokokinės pūslės, kurių viduje susidaro smulkesnės pūslės, o šiose dar smulkiausios pūslelės, kuriose formuojasi po keletą galvučių.

  • Microsoft Word 1782 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (688 žodžiai)
  • Modesta1996
  • Kaspinuočiai aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kaspinuočiai aprašymas. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaspinuociai-aprasymas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 13:46
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo