Katalizatorių konstrukcijos ir jų veikimas


Įvadas. Katalizatorius. Katalizatorių tipai. Keramikinis katalizatorius. Metalinis katalizatorius. DFP / FAP suodžių filtrai. FAP sistema. DPF sistema. Toyota D-CAT sistema. DPF regeneracija. Pasyvi. Aktyvi. Žala automobilio varikliui. Pagrindiniai veiksniai lemiantys blogą DPF/FAP filtro darbą. DPF/FAP filtro plovimas. Atmintinė po kietųjų dalelių filtro valymo. Išvados. Literatūra.


Šio darbo tikslas yra išsiaiškinti kaip katalizatorius mažina išmetamųjų teršalų kiekį, jo konstrukciją, bei veikimo principą. Šiam tikslui pasiekti naudojama naujausia šių dienų literatūra, bei surinkta informacija nuo pat XX a., kada buvo išrasta katalizatoriaus sistema.

Paveikslėlis 11. Geros ir blogos techninės būklės kietųjų dalelių filtras.

Spaudoje vis dažniau galime išvysti naujienų, straipsnių apie oro taršą. Deka jų apjungiamos visos sritys, kurios kenkia mūsų aplinkai ir stato mus pačius į didelį pajovų. Juose galime rasti naudingos informacijos kaip prisidėti prie geresnės ateities. Daugelis mūsų, vairuotojų, turėtų atkreipti dėmesį ir daryti išvadas kaip gerinti ekologinę padėtį.

Taigi, kietųjų dalelių filtras esantis automobilyje yra vienas svarbiausių veiksnių, kuris mažina teršalų kiekį pasaulyje ir taip gerina ekologinę padėtį visose šalyse. Tačiau, sistema yra labai opi ir sudėtinga automobilio sudetinė grandies dalis, jos remontas, bei keitimas naujomis datalėmis kainuoja labai didelius pinigus. Šiame savarankiškame darbe galima rasti patarimų kaip išvengti šios problemos, taip pat kaip pasielgti su ja susidūrus.

  • Microsoft Word 919 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1682 žodžiai)
  • Kolegija
  • Domantas
  • Katalizatorių konstrukcijos ir jų veikimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Katalizatorių konstrukcijos ir jų veikimas. (2017 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/katalizatoriu-konstrukcijos-ir-ju-veikimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 00:22
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo