Katalogų ir failų matlab terpėje kūrimas.


Matlab referatas. Informatikos referatas matlab. Is kur gauti matlab. Signalo kūrimas matlabo terpėje. Staciakampio signalo atvaizdavimas matlab. Kaip dirbti su matlab. Mat lab darbai.

Katalogų ir failų matlab terpėje kūrimas. Analoginių ir diskrečiųjų signalų kūrimas ir jų vaizdavimas laiko ir dažnių srityse. Darbo tikslas. Darbo eiga. Programa vald. Operacijai. Funkcija sign. Skirta sukurti ir parodyti analoginius ir diskretaus laiko signalus. Tolesnėdiskretaus laiko signalo transformacija (dažnis vienetais):sign. Sekanti diskretaus laiko transcormacija (dažnis hercais). Gauti grafikai. Išvados.

Išmokti sudaryti katalogus ir failus matlabo terpėje bei dirbti su jais, sukurti analoginius ir diskretaus laiko signalus ir vaizduoti juos ir vaizduoti juos laiko ir dažnio srityse. Analoginių ir diskrečiųjų signalų kūrimas ir jų vaizdavimas laiko ir dažnio srityse. Rašyti duotos matlabo programos funkcijų sign1, sign2, sign3 tekstus atitinkamai failuose sign1, sign2, sign. Pagrindiniame matlabo kataloge rašyti pirmuosius tris valdymo programėlės operatorius ir gauti analoginio ir diskrečiojo signalo vaizdus. Rašyti ketvirtąjį valdymo programėlės operatorių ir gauti diskretaus laiko signalo furjė transformacijos charakteristikas, kai abscisių ašyje atidėtas dažnis dalimis. Rašyti penktąjį valdymo programėlės ir gauti diskretaus laiko signalo furjė transformacijos charakteristikas, kai abscisių ašyje atidėtas dažnis hz.

  • Microsoft Word 322 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (313 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gediminas
  • Katalogų ir failų matlab terpėje kūrimas.
    10 - 3 balsai (-ų)
Katalogų ir failų matlab terpėje kūrimas. . (2012 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/katalogu-ir-failu-matlab-terpeje-kurimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 10 d. 14:59
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!