Katės ir mano katė


Kudlius. Katės ir mano. Katės – tai. Trumpai apie kates. Populiariausios kačių veislės. Peterbaldai – grakštus. Kurilų bobteilai – tai viena nuostabiausių ir draugiškiausių kačių veislių. Britų trumpaplaukis – rami, gero būdo. Birmos – ilgas šilkinis kailis, baltos visos 4 letenos ir ilga uodega. Sfinksai – katė be kailio. Sokoke – didelės akys, kailis labai gražus, kūnas ilgas, plonas ir raumeningas. Siamo – kūnas ilgas, raumeningas, kailis švelnus. Rusų melsvoji – kailis minkštas, tankus, įvairaus melsvo atspalvio, be galo malonus glostyti. Škotų nulėpausė ir stačiaausė – vidutinis dydis. Bombėjaus katės – juodos spalvos, šilkinis ir blizgantis kailis, aukso ar vario spalvos akys. Persų katės – galva apvali, ausys mažos ir apvalios, su suplota nosimi. Aš turiu katiną Kudlių. Kudlius – kurilų bobteilų veislės katinas. Dėl savo trumpos uodegėlės – skiriamojo Kurilų trumpauodegių bruožo – šios katės atrodo gana egzotiškai. Paprastai Kurilų trumpauodegiai labai mėgsta vandenį – ir ne tik gerti.

Katės – tai švelnūs, minkštučiai, pūkuoti padarėliai. Tačiau ir ne visada. Dabartinės katės manoma, kad yra kilusios iš Egipto prieš 3500m. Katės yra mėsėdis plėšrūnas, galintis medžioti daugiau nei 1000 rūšių gyvūnų. Katės gali bendrauti daugiau nei 100 kūno kalbos pozų ar garsų.

Peterbaldai – grakštus kūnas, išraiškingos akys, labai igas kaklas ir uodega, turi šikšnosparnio ausis, labai ilgomis kojomis.

Britų trumpaplaukis – rami, gero būdo, turi plačią krūtinę, raumeningą nugarą, staras letenas, trumpą nosį, trumpas ausis.

Škotų nulėpausė ir stačiaausė – vidutinis dydis, apvalus sudėjimas, galva apvali, stačios ausys,mažos.

  • Aplinka Skaidrės
  • MS PowerPoint 965 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (325 žodžiai)
  • Sandra
  • Katės ir mano katė
    10 - 6 balsai (-ų)
Katės ir mano katė. (2014 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/kates-ir-mano-kate.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 22:55
×