Kaučiukas referatas


Medžiagų ir technologijų raidos. Referatas. „Kaučiukas“. Naturalus kaučiukas. Nevulkanizuota guma. Iš viso egzistuoja nevulkanizuotos gumos rūšių, Savybės. Kaučiuko pramonės vystymas. Literatūros sąrašas.

Ypatingomis sąlygomis, kuriose apsprendžiančiu rodikliu yra atsparumas įvairiems neįprastiems išoriniams faktoriams, dažniausiai naudojami chloropreninis ir silicio organinis kaučiukai, o taip pat chlorsulfuotas polietilenas. Chloropreninis kaučiukas turi labai gerą atsparumą daugeliui cheminių reagentų, angliavandeniliams ir ozonui, o taip pat ir atmosferai. Jis naudojamas apsauginiams kabelių apvalkalams šachtose, naftos pramonėje, chemijos fabrikuose, suvirinimo aparatuose, lėktuvuose, automobiliuose ir kitur.Silicio organinio kaučiuko privalumas yra didelis atsparumas karščiui. Jis ilgą laiką gali atlaikyti temperatūrą iki 180°C ir turi didelį atsparumą ozonui bei elektrinėms iškrovoms. Silicio organinis kaučiukas naudojamas sprogdinimo kabelių, laivybos ir aviacijos įrengimų laidų ir aukščiausios atsparumo karščiui klasės elektrinių variklių laidų izoliacijai. Beje, izoliaciją iš silicio organinio kaučiuko dėl jo mažo mechaninio atsparumo reikia apsaugoti papildomu apvalkalu. Aukštos kokybės technikoje jis naudojamas detalių užpylimui.

  • Microsoft Word 63 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (1013 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadas
  • Kaučiukas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Kaučiukas referatas. (2015 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kauciukas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 09 d. 01:56
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo