Kaučiukas skaidrės


Divinilinis kauciukas. Chlorpreninis kauciukas. Kaučiuko gavimas. Divinilinis kaučiukas formule. Naturalus kauciukas skaidres. Divinilinio kauciuko gavimas. Kauciuko naudojimas. Kaučiukas ppt. Chlorpreninio kauciuko gavimas. Naturalaus kauciuko panaudojimas elektrotechnikoje.

Klasifikacija. Natūralus kaučiukas. Pagrindinės savybės. Naudojimas. Sintetinis (chlorpreninis)kaučiukas ir jo pagrindinės savybės. Naudojimas. Sintetinis (butandienstireninis) kaučiukas ir jo pagrindinės savybės. Sintetinis (divinilinis arba butadieninis) kaučiukas ir jo pagrindinės savybės.

Kai kurių augalų pieniškose sultyse būna natūralaus kaučiuko. Daugiausia jo gaunama iš Brazilijoje augančio medžio hevėjos. Tai medžio sultys, kurios ore kietėja ir virsta smala.

Prieš vulkanizuojant (kaitinant su siera) į kaučiuką pridedama dažų, įvairių užpildų. Vulkanizuojant gaunama guma, kuri būna gan stipri. Pridėjus daugiau sieros, negu reikia gumai sudaryti, gaunamas ebonitas – kieta neelastinė medžiaga.

  • MS PowerPoint 458 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai
  • Rull7
  • Kaučiukas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Kaučiukas skaidrės. (2012 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/kauciukas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 02:15
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo