Kauno grūdų logistika


Įvadas. Logistikos grandinės samprata. Įmonės pristatymas. Įmonės veikla. Eksportas. Misija, vizija, vertybės ir atsiliepimai. Konkurentai. Gamybos logistika. Aprūpinimo logistika. Transportavimo logistika. Pirkimų pagrindas. Sandėliavimas. Santykiai su tiekiėjais. Išvados. Paveikslėlių ir literatūtos sąrašas.


Kombinuotųjų pašarų ir visaverčių lesalų gamyba, mažmenine ir didmenine prekyba.

AB „Kauno Grūdai“ vertybės formuoja mūsų veiklos filosofiją. Įmonių grupės vertybės:

įmonės, nes pats galės juos pasigaminti. Jei nagrinėjant visą įmonės veiklą, netiesioginiais

konkurentais galėtų būti Lietuvos kiaulinai, galvijų augintojai ir mėsos perdirbimo įmonės, kadangi

Prekėms gabenti turi būti pasirenkama transporto rūšis: geležinkelis, kelių transportas, oro transportas ar vandens transportas. Kiekviena rūšis yra susijusi su klientų aptarnavimu. Asmenys ar firmos, norinčios vežti savo gaminius iš vienos vietos į kitą, turi galimybę rinktis vieną ar kelis iš 5 transportavimo būdų.

AB “Kauno Grūdai” sėkmingai vykdydami žaliavų prekybą įvairiose rinkose, turi masto ekonomiją, todėl yra konkurencingi siūlydami kokybę už geriausią kainą. Atstovaja didžiausius žaliavų gamintojus iš ES, Rytų Europos bei Azijos. Siekia užsitikrinti patikimo partnerio pozicijas Rytų ir Vakarų Europoje, Skandinavijoje, NVS šalyse bei Vidurinės Azijos rinkose, tiekdami plataus spektro žaliavų asortimentą. Versle dirbantys profesionalai yra lankstūs klientų poreikiams, konsultuoja ir siūlo alternatyvas žaliavų panaudojime. AB „Kauno Grūdai“ Žaliavų prekybos verslas per mėnesį Lietuvos ir užsienio klientams parduoda apie 12 tūkst. tonų žaliavų. Žaliavos, skirtos pašarų ir premiksų gamintojams bei paukščių, galvijų ir kiaulių augintojams. Žaliavos nuolat parduodamos į tokias šalis kaip Čekija, Lenkija, Latvija, Estija, Italija, Vokietija, Suomija, Norvegija, Švedija, Danija, Rusija, Baltarusija, Uzbekistanas, Tadžikistanas. Baltarusijoje turime dukterines gamybines įmones, kurios užsiima premiksų, baltyminių vitamininių mineralinių papildų, pieno pakaitalų gamyba ir žaliavų prekyba. Viena iš verslo stiprybių – logistiniai sprendimai. Žaliavas tiekiame jūrų, geležinkelių ir kelių transportu.

Pirkimus „ Kauno Grūdai“ vykdo skaidriai, pagal nustatytą „KG Group“ Pirkimų tvarką ir procesus, vadovaudamiesi teisingumo ir sąžinės principais. „ Kauno Grūdai“ Pirkimų tarnyba ir pirkimus atliekantys asmenys įsipareigoja siekti korporatyvinės vertės didinimo ir nuolatinio verslo augimo, taip pat prisidėti prie įmonių misijos pasiekimo: „Grupei priklausančių įmonių poreikių tenkinimas, garantuojant produkcijos kokybę nuo grūdų užauginimo, perdirbimo, gamybos iki galutinių produktų (mėsos) patekimo ant vartotojų stalo“ , bendruoju aspektu per pirkimų valdymą. Taip pat, įgalioti asmenys savo veiklą vykdo atsižvelgdami ir į ilgalaikius „ Kauno Grūdai“ tikslus - išlaikyti didžiausios gamybinės integruotos įmonių grupės pozicijas ir vartotojų pasitikėjimą bei užsitikrinti stabilumą užsienio rinkose.

AB „ Kauno Grūdai“ stengiasi išsilaikyti konkurencingoje rinkoje, todėl investuoja į naują transportą, didesnius sandėlius, rūpinasi patikimais tarpininkais. Taip pat ši įmonė stengiasi sutaupyti kaštus ir prekių paskirstymo laiką. Ši įmonė turi savo vietą rinkoje, bet stengiasi ir toliau išlaikyti tą vietą ir pakilti dar aukščiau.

paveikslėlis – „KG Group“ Jačiūnų veislinių paukščių auginimo komplekso atidarymas.

  • Microsoft Word 2003 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (2661 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Kauno grūdų logistika
    10 - 2 balsai (-ų)
Kauno grūdų logistika. (2020 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kauno-grudu-logistika.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 03:26
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo