Kauno grūdų rinkodaros analizė


Miltų ir jų produktų verslas. Kombinuotųjų pašarų ir premiksų verslas. Žaliavų prekybos verslas. Baltyminių papildų verslas. Veterinarinės farmacijos verslas. Naminių gyvūnų produktų verslas. Kiaušinių ir jų produktų verslas.


AB „KAUNO GRŪDAI“ VERSLAIMiltų ir jų produktų verslas.Kvietinių ir ruginių miltų, maistinių kviečių gemalų ir kruopų gamyba bei pardavimas, greito paruošimo makaronų, džiūvėsių gamyba ir prekyba, rafinuoto aliejaus prekyba. Šiandien AB „Kauno Grūdai“– vienas didžiausių miltų tiekėjas kepykloms ir prekybos tinklams Lietuvoje. Vis daugiau miltų eksportuojama užsienio rinkoms.Augalininkystės verslas.Maistinių ir pašarinių grūdų (kviečiai, miežiai, kvietrugiai, rugiai, kitos grūdinės kultūros) supirkimas ir pardavimas. Supirkimo, valymo, džiovinimo, sandėliavimo paslaugos kitiems grūdų rinkos dalyviams; prekyba trąšomis, sėklomis, augalų apsaugos priemonėmis.Kombinuotųjų pašarų ir premiksų verslas.Kombinuotųjų pašarų ir visaverčių lesalų vištoms dedeklėms, pakaitinėms vištaitėms, viščiukams broileriams, kalakučiukams broileriams, stručiams, kombinuotųjų pašarų kiaulėms, paršeliams, žuvims, triušiams, galvijams gamyba ir pardavimas. Per mėnesį AB ,,Kauno Grūdai“ gali pagaminti iki 18 tūkst. tonų kombinuotųjų pašarų.Žaliavų prekybos verslas.Sojų rupinių, rapsų rupinių, saulėgrąžų rupinių, kukurūzų, žuvies miltų, aliejaus, kalkakmenio, aminorūgščių, mielių, baltyminio papildo su vitaminais ir mineralais, vitaminų ir mineralų papildų su aminorūgštimis supirkimas ir pardavimas.Baltyminių papildų verslas.Baltyminių vitamininių mineralinių papildų nujunkytiems paršeliams, penimoms kiaulėms, melžiamoms karvėms ir vitaminų mineralų papildų su amino rūgštimis, mineralinių vitamininių papildų galvijams, premiksų paukščiams, kiaulėms ir paršeliams gamyba ir pardavimas.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1156 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • Kauno grūdų rinkodaros analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kauno grūdų rinkodaros analizė . (2020 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/kauno-grudu-rinkodaros-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 22 d. 17:45
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo