Kauno maratonas Komunikacijos strategijos plano pristatymas


„Kauno maratonas 2017“. Komunikacijos strategijos plano pristatymas i dalis. Pasirinktos situacijos analizė ir srities identifikavimasRenginio pristatymasRenginio išskirtinumasAprangos kurimas. Analizė. Pagrindinės komunikacijos priemonės. Socialiniai tinklaiAuditorijaRenginys ir po joKOMUNIKACIJOS STRATEGIJOS PLANO PRISTATYMAS II DALIS.


Siūlome pakoreaguoti šūkį: „bėgimas - daugiau nei sportas”. Būtent spalvingumas, entuziastiškumas, tarptautiškumas ir gera nuotaika yra pagrindinis renginio išskirtinumas, todėl pagrindinė žinutė turėtų labiau tai atspindėti. Juolab maratonas kasmet pritraukia vis daugiau užsieniečių. Toks šūkis atspindi būtent tai, jog „Kauno maratonas 2017“nėra vien tik bėgimas, o viskas viename. Šūkis turėtų būti pozicionuojamas 3 kalbomis: lietuvių, rusų (tautinėms mažumoms) ir anglų (užsieniečiams).

Pateikiama renginio pozicija: jaunatviška, spalvinga, išskirtinė. Komunikacijo pagalba siekiame pritraukti kuo daugiau dalyvių ir svečių. Nagrinėjamos įvairaus emos: sveika mityba, apranga, eismas renginio metu, apdovanojimai ir t.t.

Renginio komunikacijoje nuolatos išryškinti faktą, jog „Kauno maratonas 2017“yra didžiausias pagal dalyvių skaičių bėgimas vasarą ne tik Lietuvoje, bet ir pabaltyje. Tokia žinute galima bandyti pasiekti kaimyninių šalių auditorijas (koncentruotis į Latviją, Estiją, Ukrainą, Baltarusiją, Lenkiją ir Rusiją) užsakant straipsnius jų žiniasklaidų priemonėse (galima pasitelkti delfi.lt terpę komunikuojant žinią Latvijoje ir Estijoje mainais už rėmėjo statusą);

Kadangi maratonas vyksta vasaros pradžioje, visas renginys turi būti panašus į didelę šventę. Renginio metu vyrautų daug žaidimų-atrakcijų (kompiuteriniai žaidimai atviroje erdvėje, buvusių maratonų galerijos, apdovanojimų ekspozicijos, pokalbiai su garsenybėmis, sporto užduotys dalyviams), aplinkoje būtų daug cirko artistų/menininkų (vaikščiotų ant kuoliukų, atlikinėtų cirkinius numerius, leistų vandens burbulus ir t.

  • Microsoft Word 211 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (849 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Kauno maratonas Komunikacijos strategijos plano pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kauno maratonas Komunikacijos strategijos plano pristatymas . (2017 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/kauno-maratonas-komunikacijos-strategijos-plano-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 11:02
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo