Kauno miesto savivaldybė švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyrius


Praktikos ataskaita kauno miesto savivaldybe. Kulturos istaigu projekto samata ir ataskaitos kursiniai. Praktikos ataskaita savivaldybeje finansu skyrius tikslas. Kulturos istaigos finansai. Kauno miesto savivaldybe referatas. Praktikos ataskaitos savivaldybeje. Kauno švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyrius darbo užmokestis. Švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyriui. Kauno m. svietimo skyrius. Ūkio skyriaus mokykloje darbas.

Įvadas. Susipažinkime su kauno miesto savivaldybės - švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyriumi. Kauno miesto savivaldybės struktūra nuo. Darbo užmokestis kauno miesto savivaldybėje:. Mano pasirinkto skyriaus tikslai:. Švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyrius, vykdydamas jam pavestus uždavinius, atlieka šias funkcijas:. Viešosios gėrybės. Pokyčiai ir inovacijos švietimo ir kultūros skyriuje. Įstaigos organizacijos formavimo elementų vertinimas. Įstaigos įsipareigojimų apimties ir kitų alternatyvų vertinimas. Įstaigos vidaus struktūrų formavimo vertinimas. Įstaigos personalo vadybos vertinimas. Išvados ir pasiūlymai.

Pasirinkau temą „Kauno miesto savivaldybė- švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyrius“, nes manau kad kauno savivaldybė – tai didžiausia ir svarbiausia viešoji įstaiga kauno mieste, ant kurios pamatų stovi visos kitos svarbios įstaigos: mokyklos, darželiai, ministerijos ir t.t. Švietimo skyrius pasirinktas, nes jis glaudžiai susijęs su mokslo įstaigomis, kurios yra aktualios visiems besidomintiems jų egzistavimu bei ateitimi. Tačiau šis skyrius tėra maža dalis visos savivaldybės, apie kurią šiame referate kalbėsiu.

  • Viešasis administravimas Referatas
  • Microsoft Word 43 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (2838 žodžiai)
  • Universitetas
  • Skaiste
  • Kauno miesto savivaldybė švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyrius
    10 - 1 balsai (-ų)
Kauno miesto savivaldybė švietimo ir kultūros įstaigų ūkio ir finansų skyrius. (2012 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/kauno-miesto-savivaldybe-svietimo-ir-kulturos-istaigu-ukio-ir-finansu-skyrius.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:21
×