Kauno oro uostas


Kauno oro uostas.

Lietuvoje yra ne taip daug oro uostu, tad mūsų miestas Kaunas turi kuo didžiuotis. Šį objektą pasirinkau todėl, jog neretai tenka skraidyti iš šio oro uosto, todėl tenka susidurti su oro uosto tvarka bei tasyklėmis, todėl norėtųsi plačiau sužinoti apie šią įstaigą, jos bendradarbiavimą su Kauno miesto savivaldybe, bei plačiau pasidomėtti apie oro uosto teikiamas paslaugas. Taip pat įdomu išsiaiškinti nuo ko viskas prasidėjo, kaip plėtojosi ir koki tolimesni šio oro uosto planai, investicijos ir likimas. Taip pat įdomu sužinoti kokiais maršrutais skrendama iš Kauno oro uosto, kiek jų yra iš viso šiuo metu, kiek planuojama didinti skrydžių ir visa pacio oro uosto plėtra.

Šiuo metu įmonėje dirba 123 darbuotojai. O esamų darbo vietų skaičius yra 500. Per vienerius metus oro uostas praleidžia 800 tūkst. keleivių, bei 110 tūkst. t krovinių per metus.

Ši valstybinė įstaiga yra įdarbinusi jau daugiau kaip 100 darbuotojų, o laisvų vietų dar yra likę 500. Įstaiga kuria galimybes įsidarbinti, tobulėti ir realizuoti save. Savo srities žinovai yra viruomet laukiami Kauno oro uoste kaip potencealūs valstybės tarnautojai.

Bendradarbiaudamas su Kauno miesto savivaldybe oro uostas pritraukia daugiau turistų. Mano manymu Kauno miesto savivaldybei reiktų dekoti už gerą susisiekimą nuo miesto centro iki Kauno oro uosto. Pastaruoju metu padažnėjo autobuso grafikas leidžiantis keleiviams iš Kauno oro uosto pasiekti miesto centrą, bei autobusų ir geležinkelio stotis, taip pat iš šių vietų patekti į oro uostą. Autobuso darbo laikas yra prailgintas, jog atvykę svečiai , bei išvykstantys žmonės galėtų be jokių trukdžių Kauno oro uostą pasiekti bet kokiu, jiems patogiu laiku.

Kauno oro uostas taip pat bendradarbiaudamas su privačiomis aviakompanijomis keleiviams gali pasiūlyti pigių, kokybiškų paslaugų. Šis bendradarbiavims skatina keliauti ne tik mūsų tautiečius, tačiau skatina ir turizmą lietuvoje, suteikdamas galimybę tiek keliauti, tiek atvykti iš įvairių pasaulio šalių. Tuo skatindamas tarptautinius skrydžius ir garsindamas Lietuvos varda svetur.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 130 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1816 žodžiai)
  • Universitetas
  • Edvinas
  • Kauno oro uostas
    10 - 5 balsai (-ų)
Kauno oro uostas. (2015 m. Gruodžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kauno-oro-uostas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 17:36
×