Kauno termofikacijos elektrinė


Elektrotechnikos referatas. Vietoje įžangos – apie paslaptingumą. Šiek tiek istorijos. Kogeneracija – kombinuota šilumos ir elektros energijos gamyba. Kogeneracijos (termofikacijos) elektrinė. Darbo struktūra ir sistemos. Aprūpinimas vandeniu. Katilai. Turbinos. KTE veiklos rodikliai. KTE plėtros planai. Kogeneracijjos energetikos gairės. Naudota literatūra.


Pavadinimas „Kauno termofikacijos elektrinė“ (KTE) iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskirianti iš kitų šilumos ir elektros energiją gaminančių elektrinių Lietuvoje. Tačiau, kaip nebūtų keista, taip nėra... Taip drįstu teigti, nes, rinkdamas medžiagą šiam referatui, bandžiau gauti išsamesnės informacijos apie elektrinę pačioje elektrinėje. Buvau nuvykęs adresu Taikos pr. 147, Kaune. Sargas nesileido į jokias kalbas, atsisakė net ką nors iškviesti, galų gale sujungė su mergina, kuri telefonu paaiškino, kad neturi galimybės ko nors pas ką nors paklausti ir pasiūlė pasiskambinti bendruoju telefonu kitą dieną.

Kauno termofikacijos elektrinė. (2015 m. Sausio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/kauno-termofikacijos-elektrine.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 04:12