Kava išsinešimui - mada ar kokybė


Maisto technologijos skaidrės. Kava išsinešimui-mada ar kokybė? Tikslas ir uždaviniai. Tikslas Sužinoti kuo daugiau apie kava. Kas yra kava. kavos istorija. Kava – iš kavamedžio sėklų (kavos pupelių) pagamintas. Kavos rūšys. Kavos rūšis turi didžiulį poveikį kavos paruošimo kokybei. Kavos pupelių apdorojimas. Kavos rūgštingumą lemia joje esančios rūgštis. Kavos skrudinimas. Žalios pupelės, gautos tiek sausuoju. Kavos vartojimas. Dėl joje esančio. Anketos respondentų atsakymai. Šiam rašto darbui buvo sudaryta apklausa internetu. Išvados. Kava yra vienas mėgstamiausių gėrimų pasaulyje.


Tikslas: Sužinoti kuo daugiau apie kava. Išsiaiškinti nauda šito gėrimo. Aptarti visus įmanomus klausimus. Uždaviniai: Sudaryti anketa. Apklausti kuo daugiau respondentu ir tuo laiku sužinoti atsakymus i pateiktus klausymus.

Lengvai/baltai paskrudintos pupelės Vidutinis skrudinimas Stipriai skrudintos kavos pupelės Labai stipriai skrudinta kava Itališkas skrudinimas.

Dėl joje esančio kofeino (0,6-2,4%) kava turi tonizuojančių savybių kaip energetinis gėrimas. Ar reikia prie kavos gardumynų? Pasak tyrinėtojų, jei kavos per dieną išgeriama daug, ją patariama gerti su saldumynais ar kokiais kaloringais produktais. Kava mes megstame gerti namuose, kavinėse, o kartais ją įmam išnešimui.

Šiam rašto darbui buvo sudaryta apklausa internetu. Interneto tinklalapyje “Apklausa.lt”. Anketa užpildė apie 54 respondentų. Rezultatai:.

Kava išsinešimui - mada ar kokybė. (2014 m. Rugsėjo 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/kava-issinesimui---mada-ar-kokybe.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:05