Kava skaidrės pristatymas


Skaidrių pristatymas. Skaidres apie kava. Prekes pristatymas skaidres. Melanoidinai. Kavos skaidres. Skaidrės pristatymas. Skaidriu pristatymo pavyzdys. Pristatymas apie kava. Imones pristatymas skaidremis. Pristatymas su skaidremis.

Kava – iš kavamedžio sėklų (kavos pupelių) pagamintas, kofeino turintis gėrimas. Kava auginama atogrąžų rajonuose: afrikoje, azijoje, centrinėje ir pietų amerikoje. Kava - tai vienas populiariausių gėrimų. Pasaulyje kasdien suvartojama daugiau nei. Milijardai puodelių. Daugelis žmonių neįsivaizduoja ryto be kavos puodelio. Tačiau ar kavą vartoti sveika? Geriausiai žinoma kavos sudedamoji dalis yra kofeinas. Viename kavos puodelyje yra 50-150 mg kofeino. Saikingai geriant kavą, kofeinas nekenkia sveikatai ir veikia kaip žvalumo teikianti medžiaga, kuri, beje, naudojama gaminant energetinius gėrimus ir vaistus nuo peršalimo. Kava yra turtinga antioksidantais, tokiais kaip chlorogeninė rūgštis ir melanoidinai. Skrudintoje kavoje randami melanoidinai pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, kuris priklauso nuo kavos apdorojimo būdo.
  • MS PowerPoint 1754 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai
  • Dovydas
  • Kava skaidrės pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kava skaidrės pristatymas. (2011 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/kava-skaidres-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 06:01
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo