Kavinė baras Jums verslo planas


Pagrindinės baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Įvadas. Verslo srities aprašymas. Verslo idėjos aprašymas. Rinkodara. Rinkos analizė. Mikro aplinkos analizė. Makro aplinkos analizė. Rinkos elementų analizė. Personalo parinkimas. Reikalavimai. Pareigos. Vadyba. Organizacinė įmonės struktūra. Finansai. Finansinių prognozių prielaidos. Literatūros sąrašas. Priedai.

Pardavimo pagalbininkai šiuo atveju yra reklamos agentūra „Glamorise“. Jie sukūrė mums nuostabius reklaminius stendus, kurie labai traukia praeivių žvilgsnius. Jų padedami taip pat nusprendėme įkurti savo kavinės-baro internetinį puslapį, kuris skelbiamas kartu su reklama visuose laikraščiuose ir žurnaluose, taip pat ir reklaminiuose stenduose.

Ekonominė aplinka labai svarbi mūsų įmonės veiklai. Kadangi mūsų klientai visi žmonės, tai įmonės pelnas priklauso nuo klientų gaunamų pajamų. Kuo mažesne pajamas jie gauna, tuo rečiau lankosi ir mūsų kavinėje-bare „Jums“, o tie kurie vis tiek lankysis, tai užsisakinės bent šiek tiek pigesnius patiekalus, taip sumažės mūsų pelnas. Klientų sumažėjimas pasijus rudenį ir žiemą, todėl būsime priversti šiek tiek mažinti patiekalų kainas ir įėjimų kainas muzikinių vakarų metu. Mažėjant įmonės gaunamoms pajamoms mes turėsime sumažinti ir darbo užmokestį, bet jį mažinsime ne ženkliai. Mūsų darbuotojai labai geri ir nenorėdami jų prarasti mes nesumažinsime atlygimų labai stipriai.

Kultūrinė aplinka žymios įtakos įmonei neturi, tai priklauso nuo klientų požiūrio į tai ko reikia jiems ir kokios yra jų socialinės pažiūros. Gal jiems tiesiog nėra noro lankytis mūsų kavinėje, ir jiems smagiau praleisti vakarus namuose.

Demografinė aplinka mums leidžia pastebėti mūsų potencialių klientų skaičių, ir jų pasiskirstymą pagal lytį, amžių, šeimos sudėtį, gyvenamąją vietą, tautybę, išsilavinimą. Mes išsiaiškinome, jog „Jums“ lankysis vidutiniškai 45 klientai per dieną, daugiausia klientų sulauksime savaitgaliais. Jų amžius labai įvairus, nuo kūdikių kuriuos atsineša mamos iki pagyvenusių žmonių, lytis taip pat pasiskirstė daug maž panašiai, nors vyrų lankysis šiek tiek daugiau. Mums labai smagu, jog pas mus lankysis labai nemažai šeimų su vaikais, dažnai jei užsakys gimtadienio šventes savo vaikams mūsų kavinėje-bare.

Technologinė-mokslo aplinka mums labai aktuali. Naujos įsigytos technologijos leis mums greičiau ir kokybiškiau pagaminti patiekalus, sukurti jaukią ir malonią aplinką mūsų klientams. Mūsų klientai džiaugsis greitu aptarnavimu ir skaniu maistu.

Nuo politinės-teisinės aplinkos priklauso, kokie bus įstatymai ir kaip tai paveiks mūsų įmonę. Įmonės pelnas priklauso ne tik nuo klientų paliekamų pinigų mums, bet ir nuo to kiek ir kokių mokesčių mes turėsime sumokėti. Kiekvienas mokestis mažina mūsų pelną. Pradžioje mokėsime tik paskolą, lizingą, įvairius komunalinius mokesčius ir individualų pajamų mokestį vieną kartą, pelno mokestį bei mokesčius į Sodra ir Garantinį fondą, gamtos taršos mokestį.

Kadangi įsikursime Klaipėdos senamiestyje, tai mums svarbi gamtinė aplinka. Nuo klimato priklausys klientų skaičius, nes rudenį ir žiemą sulauksime vis mažiau žmonių apsilankančių pas mus. Žiemos metų ypač mažai atvyksta turistų ir poilsiautojų, tačiau kavinės-baro vieta yra labai patogi.

Prekė. Mūsų įmonėje pateikiama prekė yra gaminami patiekalai, ruošiami gėrimai, rengiami muzikiniai, teminiai vakarai ir savaitgaliai suaugusiems, jaunimui, vaikams. Asortimentas labai platus, nes tik pas mus rengiami skirtingų šalių tradicinių patiekalų vakarai. Klientai gali užsisakyti lietuviškų tradicinių patiekalų, kurių kainos vyrauja nuo 2 litų iki 16 litų, kinietiškų patiekalų kainos svyruoja nuo 6 litų iki 25 litų už porciją, taip pat pas mus yra galimybė paragauti ir kitų kultūrų patiekalų kaip: rusiškos virtuvės, itališkos, latviškos, angliškos, švediškos, vokiškos, etiškos ir daugybė kitų. Gėrimų įvairovė taip pat labai plati, pradedant įvairiais gazuotais gėrimais kaip „CocaCola“, „Sprite“, „Fanta“, taip pat skirtingų rūšių sultys: morkų, pomidorų, apelsinų, citrinų, bananų, vynuogių, persikų, multivitaminų ir kt., norintiem išspaudžiame ir šviežių sulčių, ir baigiant kava, arbata, ar net pienu. Kavos ir arbatos apsirinkimas pas mus yra daug didesnis jei kitose kavinėje, kadangi mes perkame plikomas arbatas ir kavas iš mūsų tiekėjų, kurie jas importuoja iš Vokietijos ir Švedijos. Klientai arbatas galės rinktis net iš 10 rūšių. Alkoholiniai gėrimai yra parduodami tik pilnamečiams asmenims, pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus.

  • Microsoft Word 114 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (3965 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gertruda
  • Kavinė baras Jums verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Kavinė baras Jums verslo planas. (2014 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavine-baras-jums-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 07 d. 11:53
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo