Kavinė - baras "Justė" verslo planas


Kavinė - baras "Justė" verslo planas.


Man ši idėja kilo neatsitiktinai, pamaniau, jog tai labai aktualu šiandien. Ir kilo mintis atsidaryti savo kavos kavinę-barą, kuri galėtų būti kažkuo išskirtinė. Išskirtinė tuo , kad ši kavinė-baras bus atskirta į dvi dalis vienoje pusėje senyvo amžiaus žmones kitoje jaunimas, kad kiekvienas iš jų galėtų praleisti savo laika kaip pageidaujantys. .Taigi kiekviena kavos rūšis turi savo konkretų išskirtinumą, nepakartojamą skonį, bei aromatą. Išskirtinį skonį kavoms suteikia dirva, klimatas bei kavos auginimo tradicijos.100% arabika.

Taip pat prie kavos ar arbatos bus siūloma paskanauti įvairių bandelių ar pyragėlių, iškeptų iš aukščiausios rūšies kvietinių miltų, su įvairių uogų, vaisių ar daržovių įdarais. Bus siūlomi ir dienos siurprizai, kaip perkant vieną bet kurios rūšies kavą, bandelė su miško uogomis bus duodama tik už 1ct. Bus naudojamas nerafinuotas cukranendrių cukrus Syramena iš sertifikuotų biodinaminių ūkių.

Kavinės-Baro interjeras, bus juodos ir baltos spalvos, jaukus bei erdvus. Kavinės-Baro viduje išdėstyti staliukai su foteliukais ir siedmaišiais, kur žmonės galės pailsėti, atsigerti kavos ar paskanauti siūlomų užkandžių.

Toks bus kavinės-Baro logotipas , kuris tvirtinsis prie viršutinės sienos dalies virš įėjimo į kavinę-Barą.

Pavadinimas atspindi kokio tai pobūdžio yra kavinė-Baras,

Kavinė-Baras bus rengiama vidury Mažeikių senamieščio, kuriame bus didesnis žmonių praeinamumas.

Kavą, arbatą, kokteilius arba sultys galima bus gerti kavinėje arba nusipirkti išsinešimui, vienkartiniuose popieriniuose puodeliuose. Bus parduodamas alkoholį

  • Microsoft Word 1939 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (1353 žodžiai)
  • Mokykla
  • Asta
  • Kavinė - baras "Justė" verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Kavinė - baras "Justė" verslo planas. (2016 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavine-baras-juste-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 17:25
×