Kavinė Justė verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Paslaugų aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainų politika. Paslaugų pardavimo prognozė. Reklama ir rėmimas. Paslaugos gamyba. Vietos analizė. Patalpos. Įranga.


Įmonė UAB „Justė“ įsikūrusi Tauragės miesto daugiabučių ir nuosavų namų rajone. Jos adresas J. Tumo-Vaižganto g. 128. Įmonė įregistruota 2000 m. gegužės 9d. Savo veiklą pradėjo nuo 2000m. rugsėjo 1d. Kavinės-baro nuosavybės forma – uždaroji akcinė bendrovė. Ši nuosavybės forma pasirinkta dėl ribotos finansinės atsakomybės, neribotos veiklos. Verslo idėja – maitinimo ir pramogų paslaugų teikimas. Pagrindinis tikslas – kuo geriau aptarnauti klientus, užtikrinti prekių kokybę, įsitvirtinti rinkoje ir gauti pelną.

Įmonė renovuojama, norint praplėsti kavinės „Justė“ paslaugas. Atliksime remontą, pakeisime kavinės dizainą, įsigysime naujus baldus, naują kompiuterinę įrangą, įrengsime vaikų žaidimo kambarį (su burbulais bei čiuožykla).

Patalpų pirkti nereikės, o lėšos skirtos renovacijai bus naudojamos iš nuosavų pajamų. Nuosavas kapitalas – 100000 litų – ankstesnės veiklos pelnas.

Prekiauti įvairiais lietuviškais ir vaikams skirtais patiekalais;

Dienos metu ruošime kompleksinius pietus, kad pritrauktumėm aplink dirbančius ir gyvenančius žmones ne tik patiems papietauti, bet ir suteikti pramogą savo vaikams. Norintiems paruošime pietus išsinešimui. Mūsų kavinėje bus galima užsisakyti vaikų gimtadienių šventes (bus atitinkamai puošiama kavinė, ruošiami vaikiškai papuošti patiekalai, žaidimai ir siurprizai su klounu). Skambės vaikų mėgstama muzika, jubiliatui padarysime malonią staigmeną – dovanodami dovanėlę. Vaikų šventėje tėvams dalyvavimas nebus būtinas – rengėjai garantuos jų saugumą ir užimtumą.

Ištyrus aplinką, kurioje yra kuriama kavinė nustatyta, kad ji palankioje vietoje, konkurentai didelės grėsmės nesudaro, nes panašaus pobūdžio paslaugos Tauragėje neteikiamos.

Sudarėme sutartis su ūkininkais, kurie pristatys mėsą ir daržoves. Kitas prekes pristatys žinomos firmos: „Coca-cola“, „Lignesa“, „Sanitex“ ir kitos.

Kavinės „Justė“ kainos bus orientuotos į vidutines pajamas gaunančius žmones.

Mūsų įmonėje dirbs 8 darbuotojai, 1 iš jų – laisvai samdomas darbuotojas (klounas), 6 pastovūs darbuotojai, o už valdymo veiksmus atsakinga savininkė.

Mūsų siūlomas verslas – maitinimo ir pramogų paslaugų organizavimas. Šį verslo idėjai kilo jau senokai. Tauragė nedidelis miestas, tačiau daugelis žmonių pietauja kavinėse ir vis daugiau žmonių šventes bei gimtadienius nori švęsti ne namuose, o kavinėse. Tai perspektyvus ir gana pelningas verslas.

Darome kavinės rekonstrukciją, kad sukurtume jaukų kavinės įvaizdį ir teiktume papildomas paslaugas. Taip pritraukdami kuo daugiau žmonių ir galėtume konkuruoti su savo konkurentais. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus plėsime asortimentą, ruošime maistą išsinešimui, priimsime išankstinius užsakymus, suteiksime vaikams galimybę papramogauti ir pažaisti internete. Penktadienį – sekmadienį, dienos metu bus priimami užsakymai vaikų gimtadieniams švęsti. Atsižvelgiant į lankytojų pageidavimus ateityje planuojama įrengti vaikų treniruoklių kambarį.

Kavinės „Justė“ kainos bus orientuotos į vidutines pajamas gaunančius žmones, užsakymai produkcijai bus priimami iš mažiausią kainą siūlančių tiekėjų.

Kavinės „Justė“ nuosavybės forma – uždaroji akcinė bendrovė. Ši nuosavybės forma pasirinkta dėl ribotos finansinės atsakomybės, neribotos veiklos. Įmonė renovuojama kavinės „Justė“ patalpose, siekiant praplėsti paslaugas ir interjerą padaryti jaukesnį. Įmonė registruota Tauragės miesto savivaldybėje 2000m. gegužės 9 dieną. Įmonės kodas 2225553. įmonė savo veiklą pradėjo nuo 2000m. rugsėjo 1 dienos.

Kavinė „Justė“ pavadinta vienos iš savininkių krikšto dukters garbei.

UAB „Justė“ savininkė Audronė Beržinskienė yra baigusi Vilniaus universiteto ekonomikos fakultetą ir turi ekonomistės specialybę. Šiuo metu neakivaizdžiai studijuoja Kauno kolegijos Tauragės skyriuje, verslo vadybos specialybę ir 2007 m. gaus diplomą. Savo verslą pradėjo nuo 2000 metų, taigi turi jau 6 metų darbo patirti paslaugų teikimo srityje.

Kavinės renovacija atlikta iš ankstesnio veiklos pelno.

Kavinės „Justė“ tikslas – tapti mėgiama ir dažnai lankoma vieta savo rajone, kurioje galima skaniai pavalgyti, gerai praleisti laiką ne tik suaugusiems, bet ir jų vaikams.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 50 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (4217 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Kavinė Justė verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Kavinė Justė verslo planas. (2016 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavine-juste-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:12
×