Kavinė Leomi verslo planas skaidrės


UAB leomi verslo planas. Leomi verslo planas. Verslo plano rengimo tikslai. Uždaviniai tikslams pasiekti. Kavinė leomi. Leomi pagrindiniai tikslai. Kavinė leomi siūlys paragauti. Darbuotojai. Darbuotojų kvalifikacijos kėlimas. Leomi moto. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Įmonės pavaldumo schema. Personalo valdymo schema. Ssgg analizė. stiprybės. Ssgg analizė. silpnybės. Ssgg analizė. galimybės. Ssgg analizė. grėsmės. Projekto atsipirkimo laikas. Išvados.


Individuali įmonė, veiklos pobūdis – maitinimas ir trumpalaikis apgyvendinims. Įmonė savo veiklą planuoja pradėti 2015-01-01. Kavinės įsikūrimo vieta – Trakų rajonas, Madžiūnų kaimas.

Šašlykų,mėsos ir žuvies kepsnių ant grotelių,baltajame vyne troškintų triušienos šlaunelių, lašišos pašteto su žaliųjų žirnelių kremu bei kitų specialiai šefo siūlomų patiekalų,gaiviųjų gėrimų, alaus, plataus asortimento vynų, desertui siūlysime paragauti taip pat ne tradicinių skanėstų.

Paskaitos; grupiniai aptarimai; idėjų mugė; seminarai; testai; dalykiniai žaidimai; mokymas darbo vietoje.

,,Ką darai, daryk ypatingai gera, su meilei ir iki galo!“.

KOKYBĖ = tinkamos žaliavos + receptūrų laikymasis + higienostaisyklių laikymasis + tinkamas aptarnavimas.

Reklamą turi daryti įmonės svečiai o ne mes patys, tačiau naudosime : spausdintą reklamą tai yra skrajutes su mūsų rekvizitais, išorines ekspozicijas,didesnį dėmesį skirsime pardavimų skatinimui, ypatingai pirmais metais.

 Maža apyvarta pradžioje. Patirties stoka (jauna įmonė). Mikroklimato nebuvimas. Finansų trūkumas.

 Galimybė plėstis. Augančios gyventojų pajamos. Ekonominis augimas. Papildomų vartotojų verbavimas.

Kuriant įmonės Leomi verslo planą buvo atliekami įvairūs mikro ir makro aplinkos tyrimai iš kurių sužinojome, visą būtiniausę informaciją reikalingą įmonės kūrimui. Atlikus visus skaičiavimus galime teigti, kad ši įmonė turėtų savo veiklą vygdyti sėkmingai ir investicijos veiklos pradžioje turėtų atsipirkti jau po kiek daugiau negu 3 metų įmonės veiklos.

  • MS PowerPoint 141 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (593 žodžiai)
  • Kolegija
  • Migle
  • Kavinė Leomi verslo planas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Kavinė Leomi verslo planas skaidrės. (2016 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavine-leomi-verslo-planas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 17:24
×