Kavinė vaikams Pasakų šalis verslo planas


Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Įmonės veiklos kryptys ir tikslai. Rinkodara. Konkurentų analizė. Rinkodaros planas. Asortimento strategija.


Kuriama maitinimo įmonė įsikurs Jonavos mieste, Vasario 16-osios gatvėje, nuomojamose patalpose. Kavinės veikla – tai maitinimo įstaiga, kuri yra skirta visai šeimai. Ir vis dėlto, pagrindiniai vartotojai iki 12-14 metų vaikai. Kavinės „Pasakų šalis“ pagrindinis akcentas (ypatumas) – įvairių labai žinomų ir vaikų mėgstamų pasakų personažai. Vaikas, atėjęs valgyti su tėveliais, turėtų atsidurti aplinkoje, kurioje akcentuojami jo pamėgtų pasakų motyvai. Jis gali patogiai jaustis jam patinkančių žmonių rate, jis gali žaisti, pats pasirinkti patiekalus, bendrauti su kitais vaikais, specialiai įrengtame vaikų žaidimų kambaryje, bendrauti su aktoriais, kurie vaidina įvairius pasakų personažus. Tėvai pietaudami gali matyti, kaip žaidžia jų vaikučiai, nes žaidimų kambarys bus įrengtas už stiklinės sienelės ir jis bus aiškiai matomas iš bet kurios pusės.

Konkurentų šioje srityje, Jonavoje, nėra. Jonavoje dar nėra kavinių vaikams, kuriuose aplinka būtų formuojama įvairiausių labai žinomų pasakų motyvais. Viso pasaulio žinomiausios pasakos – tai pagrindinė vaikų dėmesį atkreipsianti mano kavinės ypatybė. Pastoviai bendraujant su klientais, atsižvelgsime į jų norus ir pageidavimus. Didžiausias dėmesys skiriamas maisto kokybei, asortimento įvairovei. Valgiaraščiai vaikams sudaromi atskirai, atsižvelgiant į vaikų maitinimo ypatumus (skonį, estetinę patiekalų išvaizdą, pavadinimus ir pan.). Tikimasi klientų susidomėjimo, nes kainos bus vidutinio lygio. Ruošime asmenines šventes (banketus). Organizuosime įvairias nuolaidas ir akcijas.

Kavinėje dirbs direktorė, buhalterė, vadybininkas,du barmenai, šešios padavėjos, dvi virėjos, gamybos vadovė, virėjos padėjėja, valytoja. Darbuotojai renkami atsakingai: atrankos būdu, pagal užpildytą anketą, išsilavinimo lygį, požiūrį į darbą, profesionalūs, mylintys vaikus ir bendraujantys su klientais. Nuo darbuotojų kvalifikacicos priklauso įmonės klestėjimas, sėkmė, įėjimas į rinką.

Įmonės įstatinis kapitalas-100000 Eurų. Į būsimą verslą investuos įmonės direktorė Vilma Akulauskienė (100% kapitalo).

Planuojama, kad projektas atsipirks per 2 metus, pelnas didės ir atsiras galimybė veiklos plėtrai.

UAB ,,Pasakų šalis“ personalą rinksime atrankos būdu (skelbimai internete, laikraščiuose, darbo biržoje). Dirbs žmonės, kurie puikiai išmano savo darbą, atsakingi, pareigingi, nepriekaištingai bendrauja su klientais. Jonavoje yra daug gerų darbuotojų, išmanančių savo darbą ir norinčių dirbti. Nebus sunku surasti gerų darbuotojų, nes mūsų įmonė mokės didelį atlyginimą ir bus taikomos skatinimo programos.

2.2 Įmonės veiklos kryptys ir tikslai

UAB ,,Pasaakų šalis“ bus steigiama Jonavoje, planuojama nuomoti patalpas Vasario 16-osios g. 9. Įmonės veikla bus orientuota į Jonavos miesto ir rajono gyventojus, tikime jog pritrauksime ir Jonavos miesto svečius.

MISIJA- „Mes išpildome visas vaikų svajones!“ – tai devizas, į kurį yra orientuota įmonės paskirtis atkreipti dėmesį į vaikų poreikius, sukurti jiems jaukią aplinką. Kad kiekvienas, čia bent kartą apsilankęs vaikas, norėtų dar kartą sugrįžti į mūsų kavinę. Nors kavinė yra skirta visai šeimai, bet svarbiausi yra vaikų poreikiai ir jų susidomėjimas.

Kitas mūsų sumanymo uždavinys – ruošti tik kokybišką maistą iš šviežių ir kokybiškų produktų, nes mums ir tuo labiau tėveliams, rūpi sveikas vaiko vystymasis.

Devizas ir pavadinimas atitinka jaukią kavinės aplinką, kurioje darbuotojai greitai ir kokybiškai aptarnaus klientus, kad neliktų nusivylusių ir kiekvienas norėtų čia dar kartą apsilankyti.

VIZIJA- būti viena iš pagrindinių, pirma Jonavos mieste maitinimo įstaigą vaikams.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 44 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (3345 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vilma997
  • Kavinė vaikams Pasakų šalis verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Kavinė vaikams Pasakų šalis verslo planas. (2016 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavine-vaikams-pasaku-salis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 06:08
×