Kavinė verslo planas ir verslo idėja


Verslo planas kavinei. Įmonės rekvizitai. Anotacija. Verslo idėja. Verslo įmonės charakteristika. Rinka ir marketinginis pagrindimas. Gamybos (paslaugų) planas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Verslo rizikos įvertinimas. Finansinis verslo plano pagrindimas. Prognozuojama pelno (nuostolių) ataskaita. Atsipirkimo laikas. Prognozuojamas balansas. Prognozuojamai pinigų srautai. Santykiniai finansiniai rodikliai.


Turistus bei pakelės lankytojus stengsimės pritraukti autentiška lietuvių liaudies senovės aplinka, bei patiekalais. Parinkome būtent šią sritį todėl, kad artimiausioje vietoje tokio pobūdžio kavinės nėra. Stengsimės lankytojų skaičių padidinti įvairių Lietuvos regionų patiekalais.Kavinę planuojame pastatyti per greitkelio vidurį, ties Eletrėnais. Parinkome šią vietą , nes manome, kad ji atneš didelę sėkmę, nes netolimoje ateityje planuojama didžiųjų Lietuvos miestų dvipolis, musų manymu tai padės pasiekti didesnį pelną, nes padaugės ne tik vietinių lankytojų , bet ir užsienio turistų. Projektuodamos kavinę, kelyje Vilnius- Kaunas, domėjomės apie šiame kelyje esančias pakelės kavines ir atsižvelgdamos į šių kavinių veiklą ir jų darbo patirtį nusprendėme projektuoti keturiasdešimties vietų kavinę. Mūsų manymu šis skaičius bus palankus aptarnaujant tiek pakeleivius tiek turistines grupes, bei organizuoti įvairius užsakomuosius pietus, banketus ar šventes.

  • Microsoft Word 127 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 45 puslapiai (8748 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aiste
  • Kavinė verslo planas ir verslo idėja
    9 - 2 balsai (-ų)
Kavinė verslo planas ir verslo idėja. (2013 m. Liepos 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/kavine-verslo-planas-ir-verslo-ideja.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 26 d. 19:46
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo